Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy a páromnak én és ne a motorja legyen fontosabb?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy a párom minden pénzét a motorjára költi nekem pedig semmit nem vesz. Már arra is gondoltam, hogy addig nem fekszem le vele amíg el nem adja a motort. Tanácstalan vagyok.
2013. aug. 10. 09:18
1 2 3 4
 31/34 Srapnel ***** válasza:

"Már nagyon unom, hogy a párom minden pénzét a motorjára költi nekem pedig semmit nem vesz."


Ha a pénzét akarod, akkor egy gép vagy. Egy automata. Ami a pénzt keresi. Na most a két gép küzül nem téged, hanem a másikat választotta. Ennyi.



"Már arra is gondoltam, hogy addig nem fekszem le vele amíg el nem adja a motort."


Tökéletes megoldás. Igazi alantas, aljas, legalja, hitvány megoldás. Már emberek között. Gépek között elmegy.


"Semmivel nem törődik csak a hülye motorjával de elvárja, hogy legyen kaja és szex."


Mi a fene tart mellette?


"Mindig azt mondja, hogy had döntse már ő el, hogy mire költi a pénzét és örüljek, hogy a házában lakhatok."


Így van. Joga van eldönteni. Neked pedig nem kell vele élned, mert ahhoz meg neked van jogod, hogy eldöntsd. Ne lakj a házában.


"Most is elment a hétvégére motorozni a haverjaival nem is érdekli mi lesz velem, vagy mit fogok csinálni egyedül..."


Na, akkor most, hogy ezt megfogalmaztad ilyen jól, tedd harmadik személybe és vedd úgy, hogy valaki ezt neked elmondta. Hogy értsd: kimondtad a végső lényeget. Itt van:


1. Elment a haverjaival motorozni.

2. Nem érdekli, hogy mi lesz veled.


Tehát, nem érdekeled. Minek vagy vele?


"Oyan mérges lettem amikor megtudtam, hogy elmegy még el sem köszöntem tőle. De most komolyan fontosabb neki a motorja mint egy nő aki szereti?"


Nem az a nő a fontos neki, aki őt szereti, hanem az, amelyiket ő szereti! Nem mindegy!


"Hova költöznék??? A születésnapjára vettem neki egy órát ami tök sokba került."


Mi a fenének? Most komolyan.

2013. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A motor nem beszél vissza ,nem kell ékszereket venni neki drága helyekre vinni, nem sértődik meg ha elmész haverokkal egy hétvégére,nincs rajta vagina de ott a kipufogó....nem esik teherbe,nem csal meg a barátaiddal,nem féltékenykedik. Én megértem a párodat.
2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, nézz szembe a tényekkel, ezért tart téged. Ez a feladatod. Kaja és szex. Az ő igényeinek ez megfelel, szórakozásnak meg ott a motor. Vond meg valamelyiket, aztán láthatod a reakcióját. Ha neked ennyiben kimerül egy élettársi kapcsolat, maradj még vele 5 évet legalább. Ja, a gyerek sem fogja megváltoztatni.
2013. aug. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ennek ez lesz a vége:


[link]

2014. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!