Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy a páromnak én és ne a motorja legyen fontosabb?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy a párom minden pénzét a motorjára költi nekem pedig semmit nem vesz. Már arra is gondoltam, hogy addig nem fekszem le vele amíg el nem adja a motort. Tanácstalan vagyok.
2013. aug. 10. 09:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs saját kereseted? Csak a pénzről szól az össz probléma?
2013. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
47%
Én alapból azt nem értem, miért kell mindig a páromnak elsőnek lenni egy kapcsolatban, miért nem lehet saját hóbortom.
2013. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom de akkor is...
2013. aug. 10. 09:24
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen hulye hozzáállást.... Talán szakítani kellene.
2013. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Semmivel nem törődik csak a hülye motorjával de elvárja, hogy legyen kaja és szex.
2013. aug. 10. 09:27
 6/34 anonim ***** válasza:
66%

Szia, én megértelek.

Nekem is rosszul esne, ha én nem kapnék soha semmit, viszont egy tárgyra meg rengeteget költene, és ez mellett legyen neki kaja, szex.

Én azt mondom, ne vond meg azért őt a szextől, mert az visszájára is elsülhet (lehet máshol keresné). Nem kell, hogy eladja a motort, mindenkinek lehet "szenvedélye", az, hogy valakinek van motorja, még nem baj. Ülj le vele, mondd el neki szép, kerek mondatokban, érthetően, hogy neked rosszul esik ez az egész. Beszélni kell róla, nem pedig taktikázni!!! Tudod, néma gyereknek... Ha ezután sem változik a helyzet, még kicsit sem, akkor kalap-kabát! 26/N

2013. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy had döntse már ő el, hogy mire költi a pénzét és örüljek, hogy a házában lakhatok. Pedig én mindent megteszek neki.
2013. aug. 10. 09:35
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Na és? Neked meg nem az a fontos, hogy esetleg szeressen vagy törődjön veled, hanem, hogy VEGYEN NEKED DRÁGA AJÁNDÉKOT! És akkor már nyugodt lélekkel adod neki a betevő sexet...


Mondhatom, ez igazán szép kapcsolat, összeilletek.

2013. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%
Milyen nők vannak? Persze, hogy igényli, hogy néha kapjon valamit, egy kis ajándék, virág stb. Az pedig, hogy örülj, hogy a házában lakhatsz, ez mindent elmond róla.
2013. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
8.-asnàl a pont.
2013. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!