Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy a páromnak én és ne a motorja legyen fontosabb?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy a párom minden pénzét a motorjára költi nekem pedig semmit nem vesz. Már arra is gondoltam, hogy addig nem fekszem le vele amíg el nem adja a motort. Tanácstalan vagyok.
2013. aug. 10. 09:18
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hát elég szégyen....
2013. aug. 10. 10:38
 22/34 anonim ***** válasza:
96%

Figyeljetek, jó, a kérdező egy buta, önző, hisztis liba, aki azt sem tudja mit akar.


De a hapsi sem semmi. Meg sem beszéli vele, hogy elhúz 2 napra, csak közli és megy is. Fel sem hívja. Nem foglalkozik vele (ezalatt nem a pénzköltést írom), nem érdekli a barátnője. Most ettől ki nem lenne hisztis?


Kérdező: eleve nem kellett volna ilyen pasival összejönni. A szakítást tudom javasolni, majd a tükörbe nézést és egykét önismereti kérdés feltételét, normálisabb gondolkodást a jövőben.

2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Nincs kaja, meg szex...hm, Neked ezek akkor nem is kellenek?
2013. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
32%

# 22


Ilyen buta hisztis csajnál azt sem lehet tudni, hogy mit beszél, még ő sem tudja. Ebből az egészből annyit tudok biztosra elhinni, hogy a faszinak van egy motorja. Az összes többi lehet akár az ő kis csökött agyának szüleménye.


De még ha nem is az, az ilyen amőba csajokat senki sem feleségnek tartja...

2013. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Na akkor nézzük. Miért nem költözöl el addig, míg nem ér haza? TE veszel neki ajándékot? Miért nem kötöd le magad, míg oda van? Kedvencem, amikor a másik fél véleményét sohasem tudjuk meg, és sajnálni kell a kérdezőt.
2013. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hova költöznék??? A születésnapjára vettem neki egy órát ami tök sokba került.
2013. aug. 10. 12:10
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én (és még sok nő) inkább az együttlétet, a törődést hiányolnánk, nem a pénzt...
2013. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

# 26


Mondjuk ahova korábban laktál... Vagy albérletbe. Vagy a híd alá.


Rég rossz ha azért vagy együtt valakivel, hogy legyen hol laknod.

2013. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Már megint te?????És még mindig a régi nóta??!!

Hát hagyd már ott a fenébe!!

Hónapok telnek el,de láthatod te is hogy nem változik semmi,akkor menned kéne!Nem gondolod???

2013. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mert NEM SZERET. Szerintem tök egyértelműen lejöhetett volna, hogyha nem hív fel, akkor nem érdekled, ha meg nem érdekled, akkor nem szeret. Erre a szakítás a megoldás.
2013. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!