Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen tehetetlen vagyok...

Egyszerűen tehetetlen vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok most ballagtam el általánosból.

Kaptam egy kis pénzt a családtagjaimtól,rokonjaimtól,de anyukám elvette a pénzem és sehogy sem tudom vele megbeszélni,hogy adja vissza. Én azon az elven vagyok,hogy ha azt én kaptam nálam legyen.Rengeteg mindent tesz értem tisztelem,becsülöm,szeretem,de nem adja vissza.Már leültünk beszélgetni próbáltam neki elmagyarázni,hogy adja vissza mert szükségem van rá,mert ő nem vesz nekem semmit.Tehetetlen vagyok és teljesen elvagyok keseredve nem tudom mit csináljak. :(



2013. aug. 9. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Mennyi az a "kis" pénz?


2. Mire akarod költeni? Mert lehet, hogy értelmetlen dologra, és ahhoz sok, hogy elherdáld.


3. Lehet, hogy neki szüksége van rá, hogy meg tudjatok élni.

2013. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta anyám, és lehúz a mai napig. Én leégetném anyámat a rokonok előtt, elmondanám h mennyit kaptam belőle... Egy nagy semmit.
2013. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is beszélnék a rokonokkal. Ez nem normális. Azt a pénzt TE kaptad. Egyébként is minden fiatalnak meg kell tanulnia A SAJÁT BŐRÉN, hogy milyen beosztani a pénzt. Ha nem most herdálja el a pénzt, és olyan típus, akkor az első fizetésétől fog megrészegülni, és elherdálni, és annak sokkal súlyosabb következményei lehetnek. Sajnos tapasztalatból beszélek. Tőlem is elvették a rokon által küldött pénzeket... nekem kellett pénzért kunyiznom, aztán ha úgy döntöttek a szüleim, hogy "az nekem nem kell", amire kérem, akkor letojták a fejemet. Aztán amit 12.-es ballagásomra kaptam 60ezret, 2 nap alatt elköltöttem, mert megrészegültem a tudattól, hogy végre van pénz, amit költhetek magamra.


Esetleg kérdezd meg anyukádat, hogy MIÉRT vette el a pénzt, indokolja meg. Az mondjuk jó indok lehetne, hogy nem álltok jól anyagilag, és abból fizeti a rezsit, de ezt illene megbeszélnie veled, mert az a TE pénzed, nem az övé. Így értelemszerűen neked kellene arról dönteni, mi legyen vele.

2013. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egyesével felhívnám a rokonokat és elmesélném, hogy az ajándékba adott pénzüket anyád elvette.
2013. aug. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!