Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Miért nem képesek egyesek elfogadni az idő mullását? Miért tesznek úgy mintha 50-60 évesen még 20-30 évesek lennének?

Figyelt kérdés
Idős 50-60 éves asszonyok olyan ruhákban amik inkább fiatal lányoknak való. Divatos magas sarkú, cicoma smink. Sokszor úgy néznek ki mint aki a cirkuszból szökött és észre se veszik. Miért nem értik meg hogy gáz, és attól mert fél kiló máz van rajtuk és olyan cipőt vesznek fel amiben menni se tudnak nem lesznek se szebbek se fiatalabbak. Miért nem lehet egyszerűen felvenni egy rendes ruhát és cipőt ami az ő korosztályukhoz illik?
2013. aug. 9. 12:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezö! Igazad van. Véleményed lehet. Ha valaki megkérdezi töled, ne is rejtsd véka alá a véleményedet. De ugye azt belátod, hogy nem ezt tetted, hanem elkezdted osztani az észt, mert te vagy a felkent mindenttudo, aki megmondja, hogy melyik korosztálynak mi ILLIK és VALO. Apuka, anyuka nem mondta meg neked, hogy ne ba-ogass feleslegesen másokat olyan dolgokkal amihez semmi közöd?
2013. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sokan nem fogták fel a kérdést. Aki kint él és látja, hogy igen is öltözködnek meg magassarkút vesznek fel: Igen, nem arról van szó, hogy öltözködik, meg magassarkút vesz fel, hanem arról, hogy tizenévesnek öltözik! Senki nem mondta, hogy laposban járjon és ne fesse magát, de egy 50 éves nő már ne úgy fesse magát, meg ne azt vegye fel, mint a 20 éves lánya. Ahogy te is leírtad, te se öltözöl már 20 évesnek, hanem ízléssel, stílusosan válogatod össze azt, ami neked is megfelelő.


Külföldön, nyugaton, főleg ahol több a pénz is, sokkal inkább öltözködnek az emberek, foglalkoznak a divattal, foglalkoznak azzal, hogy mit és hogy illik. Itt vagyunk így begyepesedve, hogy még beszélni is tabu arról, hogy vannak szabályai az öltözködésnek is. Itt még nem jutottak el addig, hogy mindenkinek más illik. Itt csak azt látják, hogy úúúh ez dögös, ez divatos, rám jön, mi jó nő leszek mindenki azt nézi majd, hogy még mindig rám jön! Pedig nem.


Igen, Franciaországban végig mégy az utcán és nem az a két választék van idősödő nőkből, hogy otthonka, vagy a tizenéves kislányok flitteres, csillogó hasat villantó magenta színű mayo toppja.


Lettek itt képek is belinkelve arról mire gondolunk.


Túl fiatalnak és túl öregnek sem szabad öltözködni.


Madonna egy szórakoztató iparból élő nő. Az egész karrierje arra épül, hogy provokál stb. Az a nő gyakorlatilag nem egyszerűen ruhát visel, hanem jelmezt. De ha nem a nagy eseményeken nézed a ruhatárát, hanem a hétköznapi elkapott képeken, akkor teljesen normálisan öltözik, csinosan, szépen, de nem úgy, ahogy mondjuk a lánya.

2013. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

Na én azt hiszem,aki belinkelte ezt a képet,az ilyenekrõl ir a kérdezõ. Még, hogy minden férfi téged akar? Lehet a pénzedért, de másért nem hiszem.

En az egyik 50-es válaszoló vagyok, de komolyan nem cserélnék veled, mert természetesen vagyok szép és sokkal csinosabb.


Annyira gusztustalan, hogy mindenednek kilátszik a vonalai.

Te tényleg fiatalnak akarsz látszani!Ne haragudj, de ha te vagy a fotón,inkább ne dicsekedjél!

2013. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%

Az a linkelt fotó csak poén akart lenni :)

Egyébként sokan vannak olyanok manapság, akik bizony még csak a harmincas éveik elejét-közepét tapossák, de olyan szinten ráncosak, löttyedtek és roggyantak, hogy kinéznek 50-60-nak.

Ezzel szemben ott van a 45 éves anyám, akit rendszeresen a nővérkémnek néznek, és jobb napjain megesik, hogy elkérik a személyijét a trafikban... És érdekes, mégsem öltözik úgy, mint egy tinip*cs@ - pedig ő aztán megtehetné...

2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
21 vagyok, utolsó voltam.
2013. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy szerintem semmilyen korban nem divat a pic$amutogató szoknya, szolis bőr, hófehér haj, bohócsmink. Elég gáz, ha vannak 20-on évesek, akik így néznek ki.


Ugyanakkor azt nem értem, hogy ha szembejön veled egy idősebb, kicicomázott nő, honnan a lóból tudod, hogy hány éves?

2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
42%

Én csak egyet nem értek,mikor tizen és huszon éves voltam eszembe sem jutott,hogy legyen olyan nagy arcom,hogy az idő múlásának az elfogadásáról oktatgassan az 50 és 60 asokat.


Pedig rebellis egy fazon voltam,de azért volt annyi intelligenciám,hogy ki tudja mi lesz,ha én is annyi leszek módon álltam hozzá.

2013. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

A 29.ik válaszoló link-je ,határozottan nagy tetszést keltett:D


Képzelem most a kérdezőt,hisz a kérdése eléggé visszafelé sült el:D :D :D


Hát igen,ha valakiről lejön az igazi ÉLETIGENLŐ feeling,az mindig nyer,akárhány éves.

2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy vissza felé sült volna el, hiszen csak a véleményekre voltam kiváncsi. Meg van a sajátom is ami továbbra is az hogy legyen valaki csinos de azért túlzásba nem kell esni 50-60 évesen, és úgy viselkedni mint egy 20 éves. A képről pedig inkább nem írok semmit. Arra már szavak sincsenek.
2013. aug. 13. 11:46
 40/43 anonim ***** válasza:

A kép óta csak még rosszabbul lettél!:D:D


De azért nekem is tetszik,én is felpontoztam szerintem haláli:D:D

2013. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!