Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Miért nem képesek egyesek elfogadni az idő mullását? Miért tesznek úgy mintha 50-60 évesen még 20-30 évesek lennének?

Figyelt kérdés
Idős 50-60 éves asszonyok olyan ruhákban amik inkább fiatal lányoknak való. Divatos magas sarkú, cicoma smink. Sokszor úgy néznek ki mint aki a cirkuszból szökött és észre se veszik. Miért nem értik meg hogy gáz, és attól mert fél kiló máz van rajtuk és olyan cipőt vesznek fel amiben menni se tudnak nem lesznek se szebbek se fiatalabbak. Miért nem lehet egyszerűen felvenni egy rendes ruhát és cipőt ami az ő korosztályukhoz illik?
2013. aug. 9. 12:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
53%

De ha olyan szempontból nézzük az emo-s feketébe öltözött mindenféle agyonszurkált csaj-ok mivel jobban a túl fiatalosan öltözött 50.eseknél???

Őket nem karja divat-ra tanítani a kérdező?

2013. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
75%

Kedves húszas más országokban pedig kifejezetten foglalkoznak vele, hogy mit vesznek fel, nem úgy mint itt.

Más országokban belátják, hogy az öltözködés az egy olyan dolog, hogy nem mindenkinek ugyanaz való, nem való mindenkinek minden.

2013. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
63%

Ez a magyar mentalitás? Kérdezõ csak nem a 60 éves jobban néz ki nálad? A nyugati nõket kell megnézni hogyan öltöznek ebben a korban. En is 50-es vagyok és kint élek. Nem öltözöm kirivóan, de én is felhuzom az 5-6 cm -es papucsokat és cipõket, vagy egy kicsit még magasabb is, nem sokkal, mert a laposba abszolut fájnak a lábaim.

Ja és nem utánozom a fiatalokat, csak a stilusomnak megfelelõen öltözöm és titokzatosan, mégcsak dekoltázs sincs, mégis felfigyelnek rám az utcán a férfiak,(még nõk is) de ez fiatal koromban is ugy volt, a titkzatos öltözék vonja a legjobban a figyelmét a férfiaknak.

2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
64%

Kedves huszas más országokban?


Mert Franciaországban biztos nem.


Elmondanád mely országokban központi téma ez?Nagyon kíváncsivá tettél...

2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
50%
Szerintem azért mert maguk sem hiszik el a korukat és nem akarnak annyi idősnek kinézni mint amennyik valójában.
2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, nem kell ahhoz ízig-vérig magyarnak lenni, hogy megmondjuk, mi az ízléses. Nyilván a kérdező nem a STÍLUSOS, KIFINOMULT középkorú hölgyekről beszél, hanem az ízléstelen vén p.csákról, akik magukra aggatnak mindent.

Inkább az a korlátozott, aki szerint csak a gagyi öltözet, meg az otthonka véglet létezik. Te vagy ízig-vérig magyar..

2013. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem értem, hogy mire gondolsz Kérdező, de ettől függetlenül ez az ők dolga.

Én is szoktam olyat látni, hogy 60-as nő haspólóban, leggingben flangál, és meg kell hagyni, nem ettől lesz fiatalos a külseje. Egyébként ennek a korosztálynak tervezett ás árult ruhák egyáltalán nem mamásak manapság, lehetnének divatosak abban is, mint sokan közülük.

Néha én is járok így, hogy nem akarok vele foglalkozni, és igyekszem nem azt nézni, de sokszor megdöbbent, hogy milyen dekoltázzsal jönnek be (emberekkel dolgozok).

Nem olyan szép már a bőrük, májfoltos, ereszkedett, ráncos. Persze erről nem tehetnek, nem is ezzel van a baj, hanem, hogy nem szép.

Pasiban is látok ilyet nyáron gyakran. Fenékre lecsúsztatott rövid gatyó, meztelen felsőtest, bazi nagy sportcipő, mint a fiatal srácok körében. Nem mondanám túl vonzónak :)

De ez tényleg az ő dolguk, milyen jogon mondanám azt, hogy ez gáz?

Olyat is sokat látni, hogy túlsúlyos emberek hordanak olyan ruhát, ami nagyon nem nekik lett kitalálva és rettenetesen néznek ki. De ehhez nekem semmi közöm. Ki tudja, hogy én meg milyennek tűnök mások szemében? Próbálom magamból nyilván a legjobbat kihozni, és 30 felett nem diáklány ruhában járni, de ki tudja, hogy ettől megfelelő-e a stílusom.

Ne törődj velük. Meg a kis tinikkel sem, akik meg rib@ancosan néznek ki. Az jobb? Huszonévesnek nézni egy 15 éves kislányt?

2013. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell így felhúznotok magatokat, szerintem a kérdező sem a csinos, szolíd, jól öltözött 50-esekről írt ki kérdést, hisz írta is, hogy a "cirkuszi majmokról". Ha egy "idősebb" (inkább középkorú) Nő full alapozóban, talpig sminkben, szűk csini ruciban (olyan Medveczki Ilonásan) flangál hétköznap a munkahelyére, az igenis gusztustalan. Ezzel csak a figyelmet akarja felhívni magára, mert igencsak elszálltak az évek fölötte, és az ilyen típusú nő a legféltékenyebb a fiatalabb korosztályra. Én is ismerek 2 ilyet, és hányok tőlük, mert ebbe semmi természetes nincs, ráadásul így még jobban kihangsúlyozza a korát. Az alapozó már nem fedi be szépen a ráncos bőrt, hanem beül a kis barázdákba, ami még inkább hangsúlyozódik. A rúzs mindig el van kenve a ráncos szájukon, ráadásul rikító piros. A csöcseiket kidobják, mert sokak tekintetét odahúzza, de nem veszik észre, hogy ezzel a röhögés tárgya lesznek, mert ilyen csofi mellekre senki nem gerjed. De a csofi bőrére még rá is szolizik, na az még nagyon baba! :D Ja, és nem is beszélek a hajukról, ami általában hidrogén szőke, lila, vagy tűzvörös! Váááá... Épeszű ember bottal nem piszkálja meg az ilyet!
2013. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez felháborító... én már elmúltam 60, de még mindig minden pasi engem akar, ha nem hiszed, meg is nézheted a képem... [link]
2013. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
85%

A Kérdezőnek teljesen igaza van. Minél idősebb az ember, annál inkább figyelni kellene a szabásra, az anyagokra, a színek összhangjára, a pozitív összhatásra.

Meg kellene tanulni ízlésesen öltözködni, ami nem jelent egyet az elavult ruhatárral. Igenis fel lehet venni dögös kihívó, kivágott ruhát, ha olyan az alak és a bőr és a viselője tudja azt hordani, de csakis akkor. És fel lehet venni magas sarkú és talpú cipőt, ha olyan a láb és a viselője tud is benne ízlésesen menni.


A gond az, hogy ennek a korosztálynak alig kapni jó minőségű, divatos ruhát megfizethető árban. A szépségipar inkább a fiatalokat célozza meg, ezért nem egyszerű beszerezni jó szabású, fiatalos, mégis mutatós ruhákat. Szinte lehetetlen, vidéken meg pláne.


Maradnak az egyen-cuccok, vagy a divatos, de anyagban, szabásban silány vackok.

Pénzből persze lehet jól öltözködni, de az nem elég, ízlés is kell hozzá. Jó példák erre mondjuk az Oscar-díj átadók, rengetegen lőnek mellé a méregdrága ruhákkal.


Szerintem nagyon szánalmas, ha egy nő 20 évesnek való ruhatárral akarja megőrizni a nőiességét és nem az ízlésével.

2013. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!