Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Miért nem képesek egyesek elfogadni az idő mullását? Miért tesznek úgy mintha 50-60 évesen még 20-30 évesek lennének?

Figyelt kérdés
Idős 50-60 éves asszonyok olyan ruhákban amik inkább fiatal lányoknak való. Divatos magas sarkú, cicoma smink. Sokszor úgy néznek ki mint aki a cirkuszból szökött és észre se veszik. Miért nem értik meg hogy gáz, és attól mert fél kiló máz van rajtuk és olyan cipőt vesznek fel amiben menni se tudnak nem lesznek se szebbek se fiatalabbak. Miért nem lehet egyszerűen felvenni egy rendes ruhát és cipőt ami az ő korosztályukhoz illik?
2013. aug. 9. 12:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
47%
Azért vagyok megkeseredett irigy fsz, mert belátom, hogy van, ami már nem illik egy 50 éves nőnek? Senki nem azt mondja, hogy meg kell keseredni, meg ne legyen divatos, de egyszerűen be kell látni, hogy van, ami nem nekik való. Ugyanúgy, ahogy a 12 éves ne öltözzön még manökennek, a felnőtt, öregedő nőknek is vannak dolgok, amik MÁR nem valók.
2013. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj, nem engem égetnek le saját magukat. Elhiszem én hogy rossz megöregedni de ez a természet rendje. S attól mert nem fogadják el, vagyis úgy öltözködnek viselkednek akár a fiatalok még nem lesznek azok. Az időt egy divatos ruha vagy egy smink nem állítsa meg, csupán azt érik el hogy az emberek egy idő után furcsán néznek rájuk. Pedig vannak olyan szép és elegáns ruhák amik ennek a korosztálynak valók. 60 éves asszony passzos lilia cica nadrágban vörös rúzzsal meg fekete szem festékkel. Szerintetek ez nem tulzás?
2013. aug. 9. 13:08
 13/43 anonim ***** válasza:
76%
AZ illik egy sztereotíp demagógia,arra való,hogy felrúgjuk!
2013. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy már egy magassarkút ne hordhasson egy 50 éves NEM IDŐS NŐ,de egy 15 éves GYEREK meg hordhassa! komolyan,ez vicc.Csak azért,mert ma divat lett tizenévesen hülyét csinálnia a nagy többségnek magából azzal,hogy nagylányosat játszik,attól még nem neki való.Egy 50 éves nő javában dolgozik,hadd öltözzön már fel rendesen.
2013. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
79%
13:13-as igazad van.nehogy már a még kitartott tinik (akik sokan vannak az oldalon) mondják meg,hogy öltözzenek akár az 50-esek.
2013. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a többség azért öltözködik úgy, mert még nem volt olyan személy, aki finoman a szemükbe mondta volna, hogy eléggé gáz a kinézetük. Egyszerűen nem is tudják, hogy néznek ki, meg vannak győződve róla, hogy szuperül.


Önmagunkat sokszor máshogy látjuk a tükörben, mint ahogy kellene.

2013. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
A közép utat kéne megtalálni, nem kell otthonkát hordani, de azért az se természetes ha valaki úgy nézz ki mint egy bazári majom. Idősen is lehet csinos az ember de miért kell túlzásba vinni, átesni a ló túloldalára? Tudom hogy sokakat rosszul érint ez a kérdés, gondolom mert ők is ilyenek vagy ismernek ilyet. Nem kell megsértődni csak mert ez a véleményem a dologról. Jogom van kérdést kiírni ahogy másnak is. A véleményem akkor is az hogy aki már elmúlt 50-60 éves ne akarjon 20-30 nak tünni. Bár semmi közöm hozzá attól még véleményem az lehet.
2013. aug. 9. 13:17
 18/43 anonim ***** válasza:
61%

Itt van pl.


Divat negyven felett:


[link]


Hol látsz itt otthonkát? Mi ezekkel a baj? Ezekre ránézel, ó bazeg egy ízléses vonzó dögös nő.


Ezzel szemben ezekre tegyél rá egy 40-50 éves fejet:


[link]


vagy amelyik stílus itthon még nagyon menő:


[link]


Ez már inkább, a huh, kapuzárási pánik, vagy mi a fene kategória.

2013. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kitartott tini. De szeretnék pedig néha még az lenni.
2013. aug. 9. 13:20
 20/43 anonim ***** válasza:
67%
Ízig-vérig magyar vagy. Más országokban mindenki azt visel, amit akar, és nem néznek rá undorodva, mert nem is foglalkoznak vele.Nálunk még mindig megvan a génjeinkben a poroszos gondolkodás. ma már a fiatalabbaknál is igen nagy a szóródás az öltözködésben és sminkelésben.
2013. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!