Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Miért nem képesek egyesek elfogadni az idő mullását? Miért tesznek úgy mintha 50-60 évesen még 20-30 évesek lennének?

Figyelt kérdés
Idős 50-60 éves asszonyok olyan ruhákban amik inkább fiatal lányoknak való. Divatos magas sarkú, cicoma smink. Sokszor úgy néznek ki mint aki a cirkuszból szökött és észre se veszik. Miért nem értik meg hogy gáz, és attól mert fél kiló máz van rajtuk és olyan cipőt vesznek fel amiben menni se tudnak nem lesznek se szebbek se fiatalabbak. Miért nem lehet egyszerűen felvenni egy rendes ruhát és cipőt ami az ő korosztályukhoz illik?
2013. aug. 9. 12:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy kinek mi valo, meg illik, ne te akard meghatározni! Azt vesz fel amit akar. Ha kinevetik, öt nevetik ki. Miért fáj ez neked?
2013. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Bence_ ***** válasza:
94%
Idővel majd rájössz, hogy belül megmarad mindenki 22-25 évesnek. Azt feldolgozni, hogy a tested öregszik, ráncosodik, fárad nem annyira könnyű.
2013. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
53%
Ez igaz mit fáj ez neked,ez a központi problémád,komolyabb kérdést nem tudnál felvetni?
2013. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
39%

Nekem keresztanyám ilyen. 50 éves és úgy öltözködik, mint a huszonévesek, olyan hajat csináltat, mint a kilencvenes években volt divat mikor fiatal volt. Elég gáz, mert nem az, hogy ronda, vagy öreg, de akkor is látszik rajta a kor és nagyon rosszul néz ki, ahogy a nem neki való dolgokat aggatja magára.


Szerintem egyszerűen úgy maradnak. Nem haladnak a korukkal, nem látják be, hogy ahogy idősödnek már nem ugyanazokat a dolgokat kellene keresni.


Egyszerűen azt nézi, hogy jaj ez divatos, rám jön, akkor ez fú de jó. Pedig nem. Sőt sokkal inkább öregíti a kontraszt miatt, ha a neki való dolgokat keresné, az nem lenne ilyen hatással.


Nem kellene elásni magukat, meg mamának öltözni, de fel kellene fogni szerintem, hogy nekik már máshol kell keresgélni. Ugyanúgy, ahogy 26 évesen már én sem azokban az üzletekben vásárolok, ahol 16 évesen tettem, hiába van ott is rám való méret.


Persze megmondani nem lehet, mert akkor soha többé nem állna szóba velünk és még mi lennénk a hülyék és irigyek.

2013. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te mennyi idős vagy?
2013. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
60%
12:57-es olyan hajat csinál amilyen az ő idejében volt,mikor még fiatal volt,akkor mi a baj ebben,nosztalgiázik,de te már egy vén megkeseredett irigy fas. szerepében díszelegsz.
2013. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
51%

Ha valakinek nem tetszik a kérdés minek válaszol rá?...na mindegy.

Én is ismerek olyan nőt aki 60 éves, ráncos mint egy múmia, szolizik, platinaszőke hosszú tépett egyenes haja van,rúzs, műszempilla, állandó fekete kontúr amit sosem mos le, ronda vézna, lóg a melle meg a segge.Fehér cuccokban jár, lakkcsizmával nyáron!! is.Szörnyű és ez nekem a munkatársam sajnos, minden nap látom.Mindíg a hapsikról beszél, amúgy özvegy és állandóan pasizik.Tök gáz.

2013. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%
Engem is nagyon idegesitenek az ilyenek, bohocot csinálnak magukból, nem értik, hogy ezzel a viselkedéssel leszégyenítik magukat?
2013. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
71%
Csak a tizen és huszon éves körökben éreznek így irántuk,a többi évjáratban ti kis korlátoltak nem így fognak érezni irántuk.
2013. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van olyan ismerősöm, aki 60 éves és nagyon fiatalosan öltözik. Volt, hogy az unokáját a gyerekének nézték. 20 évet simán letagadhat, de ettől függetlenül egyáltalán nem közönséges. Vagy mi van a sztárokkal?! Madonna se néz ki egy jó ötvenesnek, pedig az. Szerinted, aki betölti az 50-et, annak automatikusan otthonkát kéne hordania?! Szerintem inkább foglalkozz saját magaddal!
2013. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!