Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja a családom hogy...

Miért mondja a családom hogy "férjhez kellene már adni téged"? 24 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Viccből mondják, de már a munkatársaim is azzal jönnek hogy "kellene már neked egy pasi". Holnap töltöm a 24-et és nincs pasim, komolyabb kapcsolatot sem tudok felmutatni. Nem is tudom...ilyenkor a szülinapomkor olyan vesztes érzésem van. Ilyenkor összegződik bennem hogy mennyire sz*r vagyok másokhoz képest, mert hogy mások hol tartanak. Most is tetszett egy srác, azt hittem én is neki, erre kiderült hogy a barátnőmmel akar randizni. Egyszerűen olyan elkeseredett vagyok.
2013. aug. 8. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

azért mert az ö idejükben már rég önállo élete volt a gyereknek férjjel és gyerekekkel.

a kolloegák meg.. nem tom biztos a környezetükben már rég tul vannak ezeken.

én 27 vagyok, itthon lakok, mindig voltak pasijaim de az igazit még nem leltem meg.hogyan is lennék házas??


ne törödj velük. csak magaddal. ne törödj azzal hogy már rég gyerekszülös korban vagy... hülyeség... csak rágörcsölsz az egészre és megfelelési kényszered lesz.

2013. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Én 24 leszek mire befejezem az msc- t, előtte no.házasság, no gyerek :((( más meg 20 évesen megy férjhez...ilyenkor szokfsm én dljeseredni magamon.
2013. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj, jön majd más, aki tetszeni fog. Azért legyél együtt egy emberrel, mert szereted, nem azért, mert az ismerősök azt mondják. Ne hagyd, hogy ezzel a nyomással belekényszerítsenek egy kapcsolatba is akár, pedig nem is tetszik az illető. Te irányítod az életed. És igen, vannak, akiknek sikerült 20 évesen megtalálni azt az embert, akivel sokáig együtt akarnak lenni, de nem kindenki ilyen szerencsés. És ez nem egs verseny, hogy minél előbb legyen pasi, különben véged. A 21. században vagyunk, jó reggelt!
2013. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Szerencse és lehetőség kérdése, hogy ki milyen korán talál rá arra akivel ő élni akar és aki meg őt akarja. Ezt nem lehet erőltetni, sem siettetni. Nem is kell. Nem vagy semmivel elkésve és nincs veled semmi baj sem. Én 28 évesen szültem az első gyerekem, a barátaim szerint nagyon korán - ők utána 32-35 körül vállalták csak az elsőt- miközben a kórházban mellettem egy 3 gyerekes anyuka volt, épp 26 éves. Hozzá képest tényleg későn kezdtem.

24 éves vagy, a gyerekemnek megtiltanám, hogy ilyen fiatalon házasságot kössön, nem hogy gyereket szüljön, pedig 3 gyerekem van és mindtől sok unokát szeretnék maj. De csak jó sokára.

S

Ismerkedj, éld az életedet - nem kell hozzá férfi, hogy boldog lehess. Csak ha ott lesz egy pasi, azt ne küld el, csak mert nem rögtön az álmaid férfija. Nem is kell annak lennie, elég ha vonzódsz hozzá - hiszen nem kell az első sráchoz hozzá is menned aki járni akarna veled.

2013. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

24 vagyok és férfi. Eszem ágában sincs házasodni még 5 év múlva se, nemhogy most...

Szintén komoly kapcsolat nélkül. De nem szabad ezen görcsölni, szarni kell rá. Majd összejön idővel, ha meg nem, akkor nem. A házasságon, gyerekeken kívül is van élet. Nem mondom, hogy ugyanolyan jó, de van.

2013. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Én megértem a problémádat. Én most leszek 23, és én se tudok lényegesebb kapcsolatot felmutatni. Anyukámék egy időben azzal jöttek, hogy x-nek meg y-nak bezzeg van párja,
2013. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, valahogy elküldte az előbb.

*meg ki ment már férjhez, manapság meg hogy ők majd miket fognak csinálni meg hova mennek nyaralni az unokákkal. Nem értem én ezt az egészet.

2013. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vannak, akik nem gondolnak bele, hogy a vicceikkel megsérthetnek másokat. Meg most kb. az a jellemző, hogy az emberek orrba-szájba pasiznak meg csajoznak, meg már a 10-14 éves kiskamaszoknak is van "párjuk". De ettől ne keseredj el. Rád is rád talál majd az igazi, ne félj. Én is majdnem 23 éves voltam, amikor először összejött vmi, addig normális srác még csak nem is érdeklődött utánam :). Nem attól lesz más jobb, hogy előbb lett pasija.
2013. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!
2013. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Így van, boldogat:) És ne rágódj hülyeségeken!
2013. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!