Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutatás! Mennyiben tér el...

Kutatás! Mennyiben tér el párod külseje az ideálodtól?

Figyelt kérdés

1- milyen az ideálod?

2- milyen a párod?


Kérlek írd oda, nő vagy vagy férfi.

Köszönöm! :)


2013. aug. 8. 20:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem ő teljesen belepasszol az ideálomba, talán egy kicsit magasabb, de ez nem számít. Barna hajú, barna szemű, nem csupasz szőrtelen, hanem olyan, mint egy igazi férfi.

Emellett a viselkedése is teljesen olyan, ami hozzám passzol, határozott, következetes, megbízható, kitartó, figyelmes, szorgalmas, erős jellemben is, és fizikumban is.


Én tudom, hogy nem vagyok 100%-osan az ideálja, de elég közel vagyok hozzá. Szereti, hogy nem vagyok soványka, hanem inkább olyan, mint egy reneszánsz festmény... De azért van rajtam némi plusz tömeg, amit szeretettel elfogad, és ösztönöz szelíden a változtatásra, leginkább azzal, hogy példát mutat nekem a saját életével. Így én is edzek, és már 1-2 kiló lement rólam, de még komolyabb elhatározás kell, hogy további 6-7 kiló lemenjen. Az azért nem olyan sok.

2013. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%

Alacsony vagyok, ezért az alacsony férfiak tetszenek, ez stimmel. A sportos testalkat is ideál, ez megvolt, közben abbahagyta a sportot - mostanában kezd megint sportolni.

Az ideál talán a 35 éves Bruce Willis (Die Hard filmek elején pl vagy a Simlis és Szende időszakából). De ugye BW se a külseje miatt lett felkapott (nem is túl izmos), hanem a sármja, mosolya miatt.


Amin 5 év kapcsolat után döbbentem meg a férjemnél: kitalálta, hogy letolja kopaszra a fejét egyik nyáron. Első nap egyszerűen hülyén nézett ki a hófehér fejtető és barna arc kombinációjával, aztán pár nap alatt hozzábarnult a fejtető is. Egyszer ránéztem és kiszaladt belőlem, hogy "basszus, kiköpött Bruce vagy".


Most nyáron is könyörgök, hogy borotválja le a fejét, mert 2 centi hajat vesztene vele, de nekem baromira bejön.

2013. aug. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
90%

sötétbarna haj, mélybarna szemek, kreol bőr, mélyebb hang, átlagos testalkat (talán kicsit sportos)

férjem: átlagos bőr, zöldesbarna szem, kopasz, sportos (lassan túl sportos...)


ez van :)

2013. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 9. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!