Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutatás! Mennyiben tér el...

Kutatás! Mennyiben tér el párod külseje az ideálodtól?

Figyelt kérdés

1- milyen az ideálod?

2- milyen a párod?


Kérlek írd oda, nő vagy vagy férfi.

Köszönöm! :)


2013. aug. 8. 20:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz kivétel nélkül!


Még várok válaszokat! :)


Az eddigieket köszönöm, nagyon jó ezeket olvasgatni! :)

2013. aug. 8. 20:48
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

Mielőtt kapcsolatom lett, így képzeltem el az ideálomat: magas, átlagos testalkat, rövid barna haj, barna szem, erős borosta (de sem szakáll, sem bajusz).


A barátom zöld szemű, és annyira szép szeme van, hogy igazából már el sem tudom képzelni, hogy egy barna szemű férfi jobban tetszene. :) A magasság és az átlagos testalkat megvan, az arca nagyon tetszik, bár borostát növeszteni nem igazán tud, cserébe van az állán kis szakállkája. A haja barna, kicsit hosszabb, mint amit az ideálomnál mondtam volna, de neki nagyon jól áll.

2013. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

az ideál :

[link]

A karakteres arc stimmel más nem :)

nő 32

2013. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Az ideálom (volt): magas, barna hajú, barna szemű, elég izmos

A barátom olyan magas, mint én (175cm), szőkésbarna, kék szemű, kicsit izmos.

23L

2013. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sosem volt kifejezett ideálom testileg. Olyan értelemben semmiben és mindenben :D.

Ami a belsőt illeti, egy apró kivétellel olyan, mint amilyet elképzeltem magamnak az álmaimban, de nem bánom, hogy nem teljesen olyan. Annyi az össz, hogy nem művészlélek :D. Most, hogy belegondolok, nem vagyok benne biztos, a többi elképzelt tulajdonsággal (hogy legyen realista stb.) nem passzolt volna :D.

2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
15. vagyok: 24/l :).
2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%

Az ideálom magas, vékony, de nem sovány és izomtalan, közel sem kigyúrt, hosszú (nagyon hosszú :)) sötét hajú (de nem festett!), kicsit szögletes arcú, széles pofacsontú, borotvált arcú (ez elég fontos, nem szeretem az arcszőrt - borosta oké, ha egy-két napig nem jut ideje borotválkozni, de direkt meghagyott szőrei ne legyenek), művészlélek, zenész. Olyan Ville Valo-s :)

[link]

Ha a csípőjénél az a bizonyos V betű is megvan, az csak hab a tortán.


A párom magas, vékony, de nem sovány és izomtalan, közel sem kigyúrt. Bár mostanában eresztett egy kisebb pocakot, de nem bánom, rá is fért kicsit :)

Hosszú haja van, de "csak" a lapockájáig ér, természetes szőke, de nem a tejfölszőke-szeplős fajta, inkább kicsit "sárgás", de közel sem barnás. Szép tiszta a bőre, hamar barnul, nem ég le könnyen, mint az átlagos természetes szőkék. Ovális arca van, kicsit sem szögletes, az arccsontja sem hangsúlyos. Arcszőre nincs, ő is utálná magán. Művészlélek (talán már túlságosan is), zenész :)

Így igazából csak a hajszín meg a pofacsont nem passzol :)


25/N

2013. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

Konkrét ideálom nem volt. De szeret(t)em a zöld szemű, borostás férfiakat, vagy az ilyen madárfészek hajat mint pl:

[link]


Teste sem kellett hogy tökéletes legyen, kockákkal. Egy szépen kidolgozott kar és olvadok. :D Az is jó ha egy férfi jó parfümöt választ.


A (másfél hónap múlva) férjem barna szemű, kis sünire nyírt hajú. Gyönyörű karja van és vadító illata. Álmodni sem mertem hogy ilyen jó férjem lesz. (Minden értelemben jó, nem csak külsőleg.)

2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

Szeretem, ha egy fiú/férfi szeme világos (kék), valahogy 99% ez fog meg, de persze nem szemszín alapján válogatok. Általában fiatalabbakkal jöttem össze, velük jövök ki, akkor is, ha néha eléggé nehézkes. Az is jó pont, ha azonos a zenei ízlésünk (rock, metál, stb). Illetve nem vagyok oda a nagydarab kigyúrt állatokért, jó, ha izmos, de inkább szálkásan. Ja, és bírom a rövid haj + némi arcszőrzet kombót :)

A párom: nálam fiatalabb, a keményebb zenéket kedvelő, rövid, világos hajú, kék szemű, viszonylag erősebb test és arcszőrzettel, és genetikailag vékony, de azért izmos is, szóval szálkás. Azt hiszem elmondhatom, hogy teljesen az "ideálom". :D

Gondolom egyértelmű, hogy én nő vagyok:)

Ő az első, akin semmi "kivetnivalóm" nincs, semmi apróbb furcsaság nincs rajta/benne, és még az ízlésünk is megegyezik - nagyjából. :D

Az egyetlen, ami szar, hogy szeretem ha nemdohányzó az illető, ő meg dohányzott, talán most sikerül végleg leszoknia, nem tudom... de manapság nagy csoda nemdohányzó embert találni. Szóval ez mellékes (valamennyire.)

2013. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nincs kimondottan szem es hajszin tekinteteben idealom,az osszhatas szamit,a mosolya es a kisugarzasa.

Viszont 7 ev hazassag utan is a ferjemet talaltam a leghelyesebb pasinak a tomegben legutobb mikor forgalmas helyen vartam ra.

2013. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!