Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutatás! Mennyiben tér el...

Kutatás! Mennyiben tér el párod külseje az ideálodtól?

Figyelt kérdés

1- milyen az ideálod?

2- milyen a párod?


Kérlek írd oda, nő vagy vagy férfi.

Köszönöm! :)


2013. aug. 8. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Napról-napra és felszedet kilókról-kilókra kezd eltérni az ideálomtól. Félek lassan át is lép egy bizonyos lélektani határt.


Én a férfi, ő a nő.

2013. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Egyébként sajnálom, próbáld meg vele megbeszélni a dolgot! Ennek valami lelki oka lehet.


Még írjatok! :) Kérlek azt is mondjátok meg, milyen volt és most milyen. (Pl.: Kék szem, barna haj, középmagas volt az ideál, most pedig alacsony, zöld szemű és barna hajú).

2013. aug. 8. 20:23
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok. Az ideálom magas, átlagos testalkatú, sötét hajú, sötét szemű, borostás, férfias arcú, mély hangú pasi.

Ettől függetlenül egy nem túl magas, vékony, szőke, zöldszemű, borostás szőrnövésre képtelen, a koránál 10 évvel fiatalabbnak kinéző pasiba szerettem bele. Már ő a férjem és a gyermekem apja. :)

2013. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez nálam érdekes, mert nincs konkrét ideálom, nem tudom neked pontosan meghatározni. De nemrég megnéztük a barátnőmmel a 2 exem és a vőlegényem fényképeit és meglepően egyformák. :D
2013. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Ideálom: vörös (festett) hosszú hajú, kék szemű, kicsit nagyobb mellű, és sportos testalkatú hölgy.

Barátnőm: barna rövidebb hajú, kis mellű, átlagos testalkatú lány, de a szeme stimmel :)

2013. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szerencsére nem tér el az idealomtol! Nem a leghelyesebb férfi a világon, am mégis minden meg van benne, ami nekem tetszik: fekete haj, sötét barna, nagy szemek, gyönyörű mosoly, hibátlan fogakkal, hatalmas ajkak, borosta, magas, kicsi has, oldalhaj nélkül, erős testalkat /nem kover!/, biztonságban érzem magam mellette, oltozkodese kifogasolhatatlan! Szóval, minden meg van benne, ami nekem tetszik egy ferfiban, nem is lehetne jobb! Nem hagyja el magát, sőt az idő múlásával öt zavarja az a kicsi pocak /ami csak ülve látszik/, ezért sportol, dietazik most!
2013. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
6-os vagyok es nő! Bocsi, lemaradt!
2013. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

A párom még tökéletesebb, mint az ideálom,soha nem gondoltam volna,hogy ilyen szerencsés leszek


Nő vagyok a férfi ideálomnak a szeme,haja színe mindegy, a formája kissé legyen félhosszú,de ne nagyon,az arc vonást nem tudom leírni,de nálam az arc ideáljában a fő vonás az álla,arccsontja,hogy olyan téglalap négyzet alakú kifejezetten férfias legyen.


És sportos.

2013. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

csak a magassága tér el


mivel csak 4cm-rel magasabb, mint én, (én 174 vagyok)


Párom: világos haj, szem, borosta jól áll neki, karcsú izmos testalkat. a csípője keskenyebb mint az enyém.


de ez mind nem lenne elég, ha a jelleme nem olyan lenne amilyen...


Még tiniként megismertem az ideálom (talán miatta lett ilyen az ideálom), de a jelleme..... mentse a nőket tőle....

2013. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
[link] <---- Azt hiszem egy ilyen férfira rá lehet mondani,hogy külsőre ideál(is) ;) . A párom is tetszik mint férfi ,a hasonlóság a képen szereplő férfi és a párom között a szája és a szemöldöke ,kedvesem nem kék szemű ,hanem az egyik szeme barna a másik pedig barna és zöld . Nálam nyerő volt :-) . Egyébként sosem volt konkrét ideálom ,a lényeg ,hogy valami megfogjon ;) . Viszont nem tetszettek soha a szőke /kék szem /fehér bőr ;vörös haj/fehér bőr .
2013. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!