Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítenek a suttyó...

Titeket idegesítenek a suttyó családok ?

Figyelt kérdés
Akik a leghülyébb helyeken parkolnak, tolakodnak kocsival, indexet sem használnak, káromkodnak, közösségi helyeken állandóan ordibálnak (pl. strand), igénytelenül néznek ki, szemetelnek és állandóan panaszkodnak, hogy milyen rossz nekik.
2013. aug. 8. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szal a cigányok idegesítenek e?
2013. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem cigányokra gondoltam, magyarokból is rengeteg suttyó család van.
2013. aug. 8. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem csak azok akik úgy parkolnak, hogy három helyett elfoglalnak egy kis autóval is.
2013. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól megy fel a vérnyomásom, de igazán, ha valaki megpróbál elém beállni a sorba, ilyen sunyin csinálják, szép lassan betolakodnak, mindenre néznek csak rám nem.... jó, ez nem olyan gyakori, de akkor is!
2013. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Igen, de szerintem minden kulturált, normális embert zavarnak.


Egy példa: nemrég költöztünk társasházból családi házba. Az előző lakhelyünk 3 társasház volt egybe csatolva, 3 külön bejárattal. Minden bejárat elé volt 1-1 család/lakó, aki notóriusan odaparkolt, holott a parkoló az ajtóval szemben, 3 méter sétára volt megtalálható, ráadásul minden lakásra 2 parkoló volt felszámolva, tehát volt elég hely benne. A nagyobb autók az ajtó elé parkolók miatt nehezen/nem tudtak kiállni reggelente munkába menet. Remek volt, mondhatom :(

2013. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
30%

én leszarom őket :D

azzal foglalkozom inkább hogy melyik nap omlok össze :D

2013. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
nem, nekem valahogy nem ütik meg az ingerküszöbömet...
2013. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idegeskedni annyi, mint bosszút állni magunkon mások hülyesége miatt.


A probléma az idegeskedéssel, hogy rögződik, és tönkretesz. Sokszor át lehet gondolni a szituációt a másik fél szemszögéből is, miközben nem kell igazat adni neki. Csak annyit kell megérteni, hogy mindenki különböző és sokan tojnak mások fejére, miközben tudják, hogy kárt csinálnak, vagy csak egyszerűen sötétek belülről, mint a barlang éjszaka.


Éltessen az a tudat, hogy jobb ember vagy náluk. És te megteheted, hogy ignorálod. Majd más agyon csapja őket, ha hiszel a karmában.

2013. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!