Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az efféle emberek?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy történetet.

Van 1 anya, férje nincs, de van egy 8 éves kislánya.


Az anya a fejébe vette, hogy ő szeretne lenni a világ legkövérebb embere, így van amikor napi 10-20ezer kalóriát is bevisz. Már most alig, vagy egyáltalán nem tud mozogni.


Engem azért idegesít fel ez ennyire, mert ott van a 8 éves kislánya, akinek anyára lenne szüksége.....nem pedig ilyen szülőre, aki ilyet vesz a fejébe. Orvosok is mondták neki, hogy fejezze be az idióta (elnézést) ötletét, mert bele fog halni.



Csak én vélekedek az ilyen szülőkről így?=/


2012. dec. 10. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez ötlet gyerek nélkül is elmebeteg lenne...

Szegény kislány, remélhetőleg van értelmes rokona, aki vigyázni tud rá.

2012. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azzal én is így vagyok hogy elmebeteg ötlet, de ha még nem is lenne kislánya...de így.....a lánynak anyára van szüksége, nem egy ilyen debilre már elnézést. Felhúztam magam.:(
2012. dec. 10. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én már nem akadok ki semmin :) Általában a világ leghülyébb, legfelelőtlenebb embereinek vannak gyerekei...
2012. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látom fogalmad sincs, mennyi az a 20 ezer kalória. Ez nem így van, hogy valaki kigondolja és ennyit megeszik. Viszont az tény, hogy vannak hülye emberek.
2012. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az efféle kitalált történetekkel terelik a népet.
2012. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kitalált. Képek meg valahol videó is volt róla utána néztem.


Az újságba volt a 20ezer Kalória, de azt én is sokalltam.

2012. dec. 10. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez aztán az anya...Arra nem gondol, hogy mi lesz a lányával, ha teljesen elzsírosodik a szíve? undorító, vegyék nyugodtan el tőle a lányát! jobban fog járni!
2012. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig könnyű 20e kalóriát bevinni, csak megfelelő ételtípus kell hozzá.

Pl a meki nagyobb szendvicsei 500 kcal körül vannak. EGy 200-300 kg-os ember lazán meg tud enni belőlük napi huszat is, emellett más is lemegy még. Chips, cukros üdítők, édességek, stb.


Nagyon egészségtelen életmód kell hozzá, gyakorlatilag üres kalóriákat kell bevinni, alacsony tápanyagtartalommal, de tényleg kivitelezhető.

2012. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A nő elmondta, hogy nem hajlandó változtatni az életmódján, ragaszkodik a napi több ezer bevitt kalóriához.

Én a lányát sajnálom csak....:(

2012. dec. 11. 09:38
 10/11 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonló cikk volt.

De ez is megdöbbentő:


[link]

2012. dec. 11. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!