Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rossz szokások idegesít...

Milyen rossz szokások idegesítenek titeket (családtagtól)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Apa azt hisz, ha hangosan beszél, igaza lesz. Ja, és a politika mánia. Értem, hogy, fontos, de ezért nem akar a tesójával találkozni, mert más a nézet?nemááár..
2012. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Én a párommal együtt élek, neki van ilyen idegesítő "szokása". Folyton csapja a lábát járás közben a földhöz, de úgy, hogy zeng az egész lakás. Na ez engem nagyon tud idegesíteni...


Más nincs ami különösebben zavarna. :D

2012. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

édesanyám: benne semmi, max néha kicsit túl aggonizál pár dolgot

édesapám: vele sokat veszekszem, túlértékeli magát, és háziasszonynak néz,de ő semmit se csinál

öcsém: szimplán hülye, minél nagyobb annál inkább.

unokatestvérem: ő sexmániásnak nevezhető, állandóan molesztál, és bepróbálkozik a fasságaival...

nagyanyám: politizál, kritizál, és mindenkiről a háta mögött beszél, és a másikat ellene fordítja

nagyapám: állandóan csak morog neki semmi se jó.

2. nagyanyám: ő német, nem bírja elviselni, ha a mai divat szerint öltözöl, ezért olyan cuccokat vesz amit talán ő hordana de én nem. áttúrja a cuccaim ha nem látja, hogy hordom, és a kotont meg a síkosítót kidobja, aztán csak nézel amikor nem találod...

2012. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Bátyám: mindenen morog,kiabál,már úgy ébred hogy 'mi a f*sz van k*csögök?'

Hugom: szopja az ujját,pedig már 8 éves:D

Anyu: tisztaság mániás

Apu: csak a munkájáról beszél

2012. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

apám: rettentően anyagias

anyám: mindent jobban tud, és meg is mondja

tesóm: azt gondolja, a világ szép, és jó, iszonyúan naiv

nagymamám: ha beszélgetek vele, 4 mondaton belül átcsap a beszélgetés a "kinek rosszabb" témakörbe

férjem: iszonyú rendetlen

2012. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

anyám: "takaríííts" - nem anya, én így szeretem!! :DDD

apám: a Fidesz az isten, ha Vona Gábor menetel-ki adja rá a pénzt, ha a Fidesz k*ldözgeti a f*szságait nem létező munkahelyteremtésekről hadoválva, az természetesen teljesen ingyen van....ja, a postás cserkészruhában hordja ki...:DDD

öcsém: höböböböböböbö--mély öblös hangon..., felét sem értem, egy idő óta csak azt mondom neki: "ne hőbörögj"...erre még jobban elkezd hőbörögni...:DDD


én meg csak egy g*ci vagyok,,,de mindenkivel...:DDD

2012. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Apám alkoholista.

Csak ő van már nekem.

Bocsánat, de lesz*r mindent, elissza az utolsó fillérig a pénzét (akár fizu napján is!), ez megy 15 éves korom óta, szóval gyönyörűen nyomorogtam, nyomorgok...

22/L

2012. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Először is az utolsónak szeretném írni: nagyon sajnállak amit írtál apádról. Gyerek koromban évekig átéltem ugyan ezt

Remélem találsz magadnak olyan társat aki feledteti veled a szomorú éveket.

Ami nálunk nehéz az elsősorban vicces is. Kamasz -20 alatti- gyerekeim vannak és komolyan zenélnek, a hallásukkal nincsen baj. De ha szólítom őket -főleg ha tudják hogy munka van- egyik sem hallja.= szelektív hallás

Nem is szándékozom nagyon belemenni a részletekbe, mivel többen vagyunk mint az átlag így sok lenne is úgy is mindég jót nevetünk a végén mikor megbeszéljük ami zavarta egyik-másikunk önérzetét.

Szeretném azért megjegyezni -bár a kérdés valóban jó hogy felvetődött- minden a tolarencián múlik. Ha nem tudjuk kezelni a másik fél viselkedését egy családban -és mi magunk is a lehető leginkább alkalmazkodni a másik elvárásaihoz- pokollá tehetjük a magunk és a hozzánk közel állók életét. Ezt az állandó figyelmességet lehet tehernek is venni, és lehet humoros életformának. Az utóbbival jobban jársz.

2012. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 harleynagyi ***** válasza:
3%
hmmm engem s emmi nem idegesit , mivel elefogadom a csalad tagjaim olyanak amilyenek ,
2012. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Apa: Beleiszik mindenki poharába (ha épp nem találja a sajátját v. éppen a másé kéznél)

Tesóm: Mindent betesz a mosogatóba, ha egyszer használtam egy poharat (természetesen apával együtt:)) azt is.

2012. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!