Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rossz szokások idegesít...

Milyen rossz szokások idegesítenek titeket (családtagtól)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyu: Ööö... semmi, illetve néha a takarítás mániája, de ettől függetlenül jól kijövünk.

Apa: Beszél. Mindig, állandóan, egyszerűen szerelmes a hangjába. Ami nem lenne baj, mert nagyon okos ember, de vele egy beszélgetés úgy néz ki, hogy ő dumál én meg bólogatok és igyekszem kihasználni azt az emberi tulajdonságát, hogy időnként levegőt vesz és olyankor villámsebességgel ledarálom, amit mondani szerettem volna. Ez néha zavaró. Ja, meg mindent megeszik, kérdezés nélkül. Azt is amit igazándiból nekem/anyunak/húgomnak hozott.

Húgom: Iszonyatosan hisztis. Szerintem nincs is nála hisztisebb gyerek a világon. Ha valami nem úgy történik, ahogy szerette volna üvölt, kiabál, földhöz veri magát és visít, mint egy kismalac. Semmi újat nem hajlandó kipróbálni, mert "úgysem sikerül", plusz imád kötözködni, folyton affektál és minden nap megnéz legalább 10 részt az aktuális kedvenc sorozatából. (Már az egész család gyűlöli a Scooby Doo-t, a Hupikék törpikéket és a Hannah Montana-t.) Csak reménykedni tudok, hogy ezen szokásokból legalább 2-t ki fog nőni idővel.

Na, asszem ennyi. Húúú, milyen kár, hogy anyu/apu nincs fenn gyakorin, szívesen elolvasnám, hogy milyen egy kibírhatatlan dög vagyok x) Viccet félretéve, nagyon szeretem a családom, nem cserélnék senkivel, csak már néha kicsit sok belőlük. 16L

2012. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nagyon aranyos volt amit leírtál!

A húgodat vedd fel videóra mikor hisztizik és játszd le neki és a szüleidnek. Talán ha felvételről látja megszégyenül.

Apukádnak pedig írd le amit mondani akarsz neki és add oda amikor nem enged szóhoz jutni. Szerintem belátja hogy neki is változni kell. Az biztos hogy önkritikád van, így joggal várhatod hogy rólad is írhatnának egyet s mást...!

Sok sikert a változtatáshoz!

2012. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Fingás, böfögés
2013. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!