Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, milyen rossz, ha eltörtö...

Ugye, milyen rossz, ha eltörtök valamit?

Figyelt kérdés
Most törtem el anyu egyik tányérját, kicsúszott a kezemből. Huszonéves vagyok, kiakadni nem fog, de sajnálni fogja, és én is nagyon sajnálom. Nem is vagyok az a törős típus, utoljára gyerekkoromban törtem, nem is tudom, hogy történhetett, basszus.
2012. aug. 23. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komolyan ilyen nagy probléma?
2012. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most miért írtad ki???
2012. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocs, ha zavar valakit. Pár hülye kérdés mellett csak elfér ez is. Kicsit lelkis vagyok, szoktam sajnálni dolgokat.
2012. aug. 23. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, de megesik. Fogyó eszköz.
2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavart régen, de csak azért, mert akkora balhé volt, ha véletlen eltörtem valamit, mintha megöltem volna egy embert. Mára már nem érdekel, emberek vagyunk, előfordul. Nagyon ritkán török én is, több éve volt utoljára.

Párom apja is akkora hisztit rendez, ha törik valami, jelenleg ki is cseleztük, mert nem tudott róla, hogy valamit eltört a felesége, én meg másnap vettem belőle egy újat, és kész.

Ne aggódj ezen, nyugodj meg! :)

2012. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Képzeld, én konyhán dolgozom/dolgoztam, és épp jött be egy rendezvényről a halom tányér. Fehér mosiba ment, felpakolták az asztalra a csajok a tányérokat, onnan pakolták volna a gépbe, azzal a lendülettel sutty, hatalmas ricsaj, 100 tányérnak kb. annyi volt.

Előfordul, tényleg ne aggódj! Veszel neki majd egy újat!

2012. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tuti veszek egy másikat!
2012. aug. 23. 12:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a nagyimtól kapott egyik pezsgős poharat törtem ketté néhány hónapja a mosogatóban, először rendesen ki volt akadva, főleg azért mert így 6 helyett már csak 5 van de utána már belenyugodott.

Ráadásul még másikat sem tudok venni, mert egyszerűen nincs ilyen, hiába néztem mindent a neten nemhogy eladót de még egy árva képet sem találok erről a pohárról...

2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom, ami eltörik, mert már úgy megszoktam... De annak van igaza, aki azt írta: fogyóeszköz.
2012. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam a műanyag pohár is eltörik, ha hozzáérek. Amúgy sültkrumplit ebédelek.

Szóval, anyukád nem fog lelkileg összetörni. A lánya vagy, fontosabb vagy neki, mint egy tányér. Gondolom nem két tányér van az egész házban, tehát el lehet tekinteni az esettől. Ha egy készlet darabja volt, az más eset. Mondjuk szülinapjára lepd meg egy másik készlettel, amit elmosni is könnyebb. :)

2012. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!