Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye, milyen rossz, ha eltörtö...

Ugye, milyen rossz, ha eltörtök valamit?

Figyelt kérdés
Most törtem el anyu egyik tányérját, kicsúszott a kezemből. Huszonéves vagyok, kiakadni nem fog, de sajnálni fogja, és én is nagyon sajnálom. Nem is vagyok az a törős típus, utoljára gyerekkoromban törtem, nem is tudom, hogy történhetett, basszus.
2012. aug. 23. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, rossz. De nekem nem ok nélkül az: megszokhattam, ha valamit eltörök (vagy kiborítok, de elég, hogy leessen egy villa), üvöltözés van; apám ilyen apróságokon is ki szokott akadni. Ez annyira bennem van gyerekkoromból, hogy mikor már külön éltem a párommal, akkor is összerezzentem, ha valamit bakiztam.

23N

2012. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én múlthéten jártam úgy, hogy beleejtettem a mosogatóba egy fazekat, rá egy porcelánedényre. Puff, eltört. Nem egészen 24 óra múlva levertem egy kis üvegedényt. Az is ripityára tört. :) Mi inkább csak nevettünk rajta, és anyu megkért a második edény után, hogy ha lehet, akkor ne törjek-zúzzak a konyhában.

Te se aggódj ezen, bárkivel előfordulhat.

20l

2012. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!