Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is szoktak idegesíteni...

Titeket is szoktak idegesíteni az ősök?

Figyelt kérdés
ülök a szobámba gépezek,beszélek haverokkal,vagy épp zenéthalgatok,tévézek stb.. bejön nézi hogy mit nézek, meg járkál a szobámba körbe körbe és nézelődik, baromi idegesítő főleg hogy kicsi a szobám pár m², és egy csomó ideg csinálja nem akar lekopni, ha meg szóvá teszem neki áll feljebb hogy ez nem az én házam, oda megy ahova akar mit képzelek stb... :S

2013. márc. 22. 15:05
 1/9 anonim válasza:
20%

Igaza van az őseidnek.Nem a te házad.És ők azt csinálnak ott amit akarnak.

De esetleg el is költözhetsz,és eltarthatod magad :)

2013. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj nem tudok lakást,házat venni nem állok úgy anyagilag, :S albérletbe meg nem szeretnék menni... de amint tehetem lépek innen , az egy dolog hogy az őő házuk nekem is van részem belőle az a kevés m² had legyen már nyugodt basztatás mentes... :( öcsém is így van vele csak azt nem értem őő még be is zárja az ajtót neki nem pattognak úgy mint nekem
2013. márc. 22. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem járkálsz Te is? Mindenfele úgy idegesítően? És akkor megmondhatod, h Téged is ugyanúgy idegesít és stresszel, mint Őket. Amúgy én úgy tom, ha gyerek születik akkor annak van valami egy főre eső része a házból. Ha a szüleid meg te vagy akkor 1/3-mad, de nem biztos. Amúgy meg mikor az én szüleim mikor ilyeneket vágtak a fejemhez megkérdeztem, h akko minek szültek? Ezért teljesen felesleges volt!
2013. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazából anyám hapekja csinálja, azért idegesít ha olyat mond hogy nem az én házam, így már érthetőbb kicsit ?
2013. márc. 22. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 - #3 ti egymásra találtatok
2013. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valóban idegesítő lehet, főleg ha haverok vannak nálad, nem is értem, hogy olyankor mit mászkál be?

Talán zárd te is az ajtódat ha egy kis nyugalomba vágysz.

2013. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak beszélgetni szeretne?
2013. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
zabmester inkább azért csinálja hogy basztasson, és tudjon kötekedni, meg hogy őő legyen a középpontba nem szeret csöndbe ülni valahol....
2013. márc. 22. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Tudom hogy idegesítő, de mi lenne ha megpróbálnál vele normálisan beszélni erről. Mert a stilusodból ítélve ezt még nem igen tetted meg. Egyébként eltelik jó néhány év, elköltözöl családod lesz, gyerekeid és te se leszel különb sőt az is eljön majd mikor azt kivánod bárcsak ott mászkálna még a szobádba.
2013. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!