Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 11 év korkülömbs...

Kicsilány951023 kérdése:

Szerintetek a 11 év korkülömbség sok?

Figyelt kérdés
L.:18 F.:29

2013. aug. 6. 09:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
44%
18 éves vagy, nagykorú, így szerintem nem sok :)
2013. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
75%
11. vagyok hozzátenném, hogy a nagymamám és a nagypapám között 10 év van és már nagyon régóta szeretik egymást, emiatt sosem voltak gondjaik. :)
2013. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

Hát szerintem meg sok. Pont egy generáció van köztetek. Egy 30 éves ember már jobb esetben családot akar, míg neked még bulizni, ismerkedni kéne.


Valamelyik mondta, hogy legalább nem fog elhagyni egy fiatalabbért. Azért ne erre alapozzuk már...

2013. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlenül.
2013. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
28%
Sok, de szerintem tök mindegy, mi mit mondjunk. Pláne egy olyan mellé nem kéne egy 29 éves férfi, akinek az a nickneve, hogy "kicsilány". Nagyon érett lehetsz... De mint mondtam, mindegy, mit mondunk.
2013. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg nem ezen múlik.
2013. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
41%

Természetesen sok.


A nagymamás példának üzenem, hogy 60-70 éve igencsak normális volt ekkora korkülönbség, ugyanis a a férfinak érettnek, családfenntartónak kellett lennie, ő teremtette meg az alapokat a családja számára - gyakran vettek el fiatalabb lányokat érettebb férfiak, pusztán gyakorlati hasznosságból. Egyrészt "vénlányt" (huszonéves hajadont) senki nem akart magának, mert úgy gondolták, hogy valami baj lehet, ha még nem kelt el, másrészt egy fiatal lány könnyebben nevelhető, formálható volt, mint egy idősebb nyilván.


A mai világot ne hasonlítsuk ehhez. 18 éves még kislány, épphogy kiesett az iskolapadból. 30 éves már jobb esetben felnőtt férfi, családot akar, komoly, normális kapcsolatot - erre egy 18 éves még véletlen sem képes, hiszen fel sem fogja az eddigi tapasztalatai alapján ez mit jelent (nem is baj, nem itt van az ideje). Neki még meg kell tapasztalnia a világot, élnie, sokat tanulnia, fejlődnie, dolgoznia, látni a való életet, megérni erre az egészre.


Én többnyire azt látom mindig, hogy az ilyen kapcsolatoknál a lány nagyon naiv, felnőttnek akar látszani, a férfi meg pont hogy visszamaradott, gyerekes, hiszen a saját korosztályában inkompetens, képtelen olyan párt találni, aki hozzá illene, hiszen gondolkodásában és viselkedésében nem áll egyszerűen olyan szinten, hogy egy elvárásokkal rendelkező, érett nőnek megfeleljen - ezért vadászik a könnyű prédára. A legnagyobb baj az szokott lenni, hogy a lány max. 25 évesen agyilag beéri a hapekot, aki viszont nem fejlődik tovább. Na akkor van baj.

2013. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Előző, ennyire ne sarkítsd ki. Millió egyéb oka is lehet ennek.
2013. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Úgy látom, megy a lepontozás..... Köszi! :-D
2013. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 9év is sok volt,én 19voltam a párom 28,valahogy nagyon nem egyeztünk,ő megállapodni akart én élni.
2013. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!