Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16éves lány és 26éves fiu...

16éves lány és 26éves fiu közt nem nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés

A barátom huga együtt van egy 26éves férfival.

A lány (elvileg)még szűz.5hónapja vannak együtt.

A férfi ráadásul kb 35-nek néz ki,mert ráncos és olyan az arca mint egy drogosnak(talán mert az is.)

Mit akar egy felnőtt férfi egy tini lánytól(a viselkedése is gyerekes még).Gondolom csak szexet...ez nekem valahol még beteges kategoria.

Persze vannak fiatalos 30asok és idősebbnek kinéző lányok,de ebben a helyzetben nem így van.

A barátom elég nehezen dolgozza fel és nem törődik bele,nem hajlandó a hugával beszélni.(Nem tudta lebeszélni a fiuról)

Ti mit tennétek?

Hasonló korú férfiak,ti ezt normálisnak tartjátok?


2011. jún. 22. 16:28
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném,hogy neki lassan családot kell alapítania(ha akar)a lány pedig csak most kezdte a szakmáját,előtte az élet.
2011. jún. 22. 16:29
 2/32 napietus ***** válasza:
100%
nem normális, de ebben az ügyben max. a lány szüleinek kellene lépni, Ti nem sokat tehettek sajnos.
2011. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Hazudnék, ha nem örülnék egy kis fiatal 16 évesnek, aki körülugrál, és minden percben kefélni akar. De kapcsolatra nem kellene, csak dugni.
2011. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem akartam leírni,de gondolom így teljes a kép:

Egy netes oldalon láttuk a férfit,ahol ki volt rakva(egy kamu msn-es beszélgetés,ahol a tini csaj helyett egy fiu beszélt a fiuval)egy msn-es beszélgetése egy 12 éves lánytól kérdezi,hogy szűz-e és milyen bugyi van rajta.

Még feljelenteni sem tudjuk,a lány pedig titokban mindíg találkozik a fiuval.Bár már csak nyílt titok...

2011. jún. 22. 16:33
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Manapság elég nehéz normális viselkedésű és gondolkodású fiatal fiúkat megismerni, ezért lehet hogy megtalált valamit abban a férfiban. Egyértelmű hogy nem normális és adom az első válaszoló véleményét! De valahol azért mégis saját magának kell kitapasztalni mi a jó és mi a rossz. Úgyis saját hibájából tanul az ember...
2011. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A lány szülei nem törődnek a gyerekükkel.A párommal együtt élünk,minden nap nem tud figyelni rá.
2011. jún. 22. 16:35
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem nem ismer többek között korhatárt se. Biztos jönnek majd olyanok, akik saját tapasztalaik alapján állítják, hogy megoldható a dolog.


Az én véleményem mégis az, hogy alapvetően azért a 10 év nem sok, de ebben a korban még igen. Jól látod, a 26 éves pasi már felnőtt a jövőjét kellene alakítgatnia a családtervezésen gondolkodni, a 16 éves lánynak pedig bulizni, ízlelgetni az életet.

2011. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

ha a fiú esetében lennék, akkor meglátogatnám, és szépen elmondanám neki a szabályokat, békén hagyja a hugomat vagy különben velem gyűlik meg a baja... ennyi

21/f és volt már ilyen, a srác meg kiderült egy csicska volt , alig mert megszólalni, egy kis lánnyal szemben menőnek tudta magát mutatni, de aztán becsicskul ha arról van szó legyen férfi...

2011. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy pont azért van öregebb férfival, mert nem foglalkoznak vele a szülei és az apát keresi benne...
2011. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%

Azért egy 26 évesnek ne kelljen már családot alapítania! Ezt döntse el maga, hogy mikor akar!



Amúgy nem normális.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. És pontosan emiatt vesztünk össze. Ő is a tizenévesekkel kavar.

Egy 36-26 párosítással nincs gondom, de egy 16-26-al van.

Nem ítélem el, csak én sem értem, hogy mit akarhat a szexen kívül tőle.

2011. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!