Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 Fiú,13 Lány? Nagy a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 Fiú,13 Lány? Nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a lényeg,hogy a fiam bejelentette az apjának(aki elárulta nekem),hogy egy tizenhárom éves lány tetszik neki.Nem nagy a kor külömbség? Ennyi idős korban meddig mennek el? Előre is köszönöm a válaszokat!

37N


2010. dec. 28. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem az.:)
2010. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem ez 2 év.Hogy lenne sok...? Amúgy nem tudhatjuk, hogy meddig mennek el. De abból ítélve, hogy csak az apja tudja, hogy ki tetszik neki..úgy kb "semeddigre" tippelnék. :D
2010. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csakis eddig mennek el mivel lejjebb már nagyon éretlen lányok vannak. Szerintem nem olyan nagy dolog bár én a saját korosztályomból szeretnék amjd tlaálni valakit aki elég érett :) 15/F
2010. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy különbség, de ilyenkorban +1 az még rosszabb. Hát nagyon kevés esély, ha végleg együtt maradnak. Nincs baj azzal, ha járnak, meg azzal se ha nem. Csak nem árt a fiúnak egy kisfelvilágosítás, értelmesen. Nem?
2010. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Úgyse lesz köztük semmi, még éretlenek (föleg a lány).

Szóval nem számít.

2010. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vválaszokat! Igen egyszer már én is elbeszélgettem vele,az apjával meg rendszeresen kivitatják a "nő ügyeket",meg persze egyéb dolgokról is szokott vele beszélni. A barátai is tudnak róla,mert egyszer előttem is elszolták magukat,kb így:-Hé,mi van a ....-tal? De nekem nem mondott akkor semmit,inkább az apjának.
2010. dec. 28. 21:56
 7/17 A kérdező kommentje:
A lányt ismerem,édesanyjával osztálytársak voltunk,és a véleményem szerint,nem éretlen,legalább is ahogy ismerem,elég talpra esett lány.Mondjunéha-néha futottunk össze velük.
2010. dec. 28. 21:58
 8/17 Doddie válasza:
volt baratom es koztem is 2 ev van/volt. csak en most 11 vagyok ö meg 13...
2010. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem kell ebből problémát csinálni...

járjanak ezzel nincs gond. Lényeg ne egymás gatyájában nyúlkáljanak.

Amúgy a gyerek szerelem szép. ne rontsátok el és ne kezeljétek görcsösen a dolgot, s ne feledjétek egykoron ti is voltatok 13 évesek.


Ne úgy kezeljétek, mintha bűn lenne. De úgy is kiderül, hogy mi lesz.

2010. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagy kor különbség,meg ha nem egy bunkó gyökér a fiad,akkor nem fognak nagyon messzire elmenni (max szájra puszi,meg ilyenek),mert gondolom ő is érzi hogy fiatal még a lány egy komoly kapcsolatra,de attól is függ ,hogy menyire érett a lány,de nem kell félned nem lesznek még unokáid :D
2010. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!