Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez bántó lenne, mit...

Nektek ez bántó lenne, mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Tudni kell,hogy az anyósommal nem olyan jó a kapcsolatom,mégis vendégül láttam őket,csirkét sütöttem.

Most tényleg nem úgy sikerült,mint szokott,kissé odaégett az alja,de nem vészesen,mindenki megette.

Salátával,és tepsis krumplival csináltam.

Szeretek főzni,és a férjem is szereti a főztöm.


A lényeg,kajálás után ilyet szól az anyósom:


"azt hiszem meg kell tanítsalak főzni,szépen eljössz hozzánk,és megmutatom hogy kell finoman megcsinálni a tepsis csirkét,nem az internetről kéne nézni a receptet!"


2013. aug. 4. 23:52
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
88%

"nem fordulnék az anyám ellen, másrészt ha beleszól akkor meg csak még nagyobb balhé lesz belőle tök feleslegesen."


Inkább lesz.rá hogy a párodat szapulják,nehogy anyuci megsértődjön? :)

Sokkal jobb!

Én meg kifejezetten taszítónak találom az ilyen anyuci pici fia férfiakat,ha nem képesek kiállni a nő mellett,éljenek az anyjukkal!


Nekem is ilyen volt a párom,5 évig bírtam,az én lakásomban éltünk,anyuci folyton odajött pattogni,rendezkedni,kritizálni,szóltam a páromnak,hogy tegye helyre,könyörögtem,nem történt semmi,hát megszabadultam mindkettőtől,és nem bántam meg.

2013. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
74%

"Hát nagyon úgy néz ki, hogy csak te. Én mint férfi egyrészt nem fordulnék az anyám ellen, másrészt ha beleszól akkor meg csak még nagyobb balhé lesz belőle tök feleslegesen."


Na neked sem való feleség meg barátnő kisapám. Az ember általában kiáll a társa mellett, ha jogtalanul és alpári stílusban belékötnek, legyen az az ember anyja vagy apja vagy akárkije, aki ezt elköveti.


Aki képtelen megvédeni a feleségét mert fél a veszekedéstől, az nem más, mint egy pisis gyerek, azok futnak el a problémák elől, meg dugják homokba a fejüket. Nőjön fel!


Abból pontosan semmilyen konfliktus nem lett volna, ha a férj megszólal, hogy "Nade anya, hogy mondhatsz ilyet! Szerintem nagyon is jól főz a feleségem, és nincs szüksége semmilyen kioktatásra. Ma egy kicsit elfoglaltak voltunk és odakapott a sütőben a csirke, ennyi az egész". Erre maximum meglepetten pislogott volna. Az anyós pont azért kötekedik, mert tudja, hogy a fiút a markában tartja, nem fog kiállni a lányzó mellett, és azt hiszi ilyen húzásokkal konfliktusokat tud szülni közöttük (és talán tényleg). Ha a férjed megvédene, meg sem próbálkozna ilyen hozzászólásokkal. Tipikus fiús anyuka amúgy.

2013. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
44%

17 vagyok, félreértés ne essék, nem anyósgyűlőlő vagyok;

ha fordított esetben a kérdező szólt volna be az anyósának, akkor ugyanúgy elvárható lenne, hogy az anyját védje a feleségével szemben.

2013. aug. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
70%
Én megkérdeztem volna, hogy nem volt finom, miért ette meg?
2013. aug. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
23%
Annyira bírom hogy 1 mondatokból megítéltek embereket :)
2013. aug. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
74%
Erre is csak azt lehet mondani, hogy "elég egy köszönöm is, egészségedre", aztán következőnek az ő adagját becsípőspaprikázni, de úgy istenesen. Ha már sárkány, okádjon is tüzet.
2013. aug. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

ma 01:46


Nem egy mondatból ítéltek meg.....

Megértem őket,nekem is gáz hogy ilyen a párom,de szeretjük egymást.Én is igyekszem minél kevesebbet találkozni az anyóssal,párom sem igényli nagy rendszerességgel....

2013. aug. 5. 02:14
 28/47 anonim ***** válasza:
20%
Na én köpném pofán ezt a boszorkányt!Ez olyan,mint keresztanyám,a férjed meg mit sunyizik?
2013. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
88%
Ennél nagyobb bajod sose legyen az anyósoddal, mint az amit leírtál. Az én élettársam anyja a családomat szokta szídni. Azt is megoldottam. Leállítottam, visszaszóltam neki. Azóta nem tesz ilyet. :-)
2013. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
69%

Majonéz, itt nem az a lényeg, hogy most Édesanyád vagy kinek a pártjára állsz. Az igazságtalanság ellen kellene kiállni - még a szüleiddel szmeben is.

Nem úgy érti senki sem, hogy azonnal húzd elő egy ilyen megjegyzés után az asztal alól a szamurájkardot, suhintsd le Édesanyád fejét, utána pedig habzó szájjal karddal a kezedben kérdezd meg a többieket, hogy volt-e még valakinek problémája az étellel... :)


De annyira ne legyél már sem te, sem a Kérdező párja gyáva, hogy legalább annyit mondj, hogy Anyukám, semmi szükség nem lesz arra amit mondtál, kis feleségem jól főz, nem kell itt oktatgatni senkit sem. Kérlek szépen ne bántsd meg őt így mindenki előtt. Megegyezhetünk ebben? Igen. Oké, köszi.

Ennyi.

2013. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!