Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez bántó lenne, mit...

Nektek ez bántó lenne, mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Tudni kell,hogy az anyósommal nem olyan jó a kapcsolatom,mégis vendégül láttam őket,csirkét sütöttem.

Most tényleg nem úgy sikerült,mint szokott,kissé odaégett az alja,de nem vészesen,mindenki megette.

Salátával,és tepsis krumplival csináltam.

Szeretek főzni,és a férjem is szereti a főztöm.


A lényeg,kajálás után ilyet szól az anyósom:


"azt hiszem meg kell tanítsalak főzni,szépen eljössz hozzánk,és megmutatom hogy kell finoman megcsinálni a tepsis csirkét,nem az internetről kéne nézni a receptet!"


2013. aug. 4. 23:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%

És ugye erre a férjed ráförmedt, hogy a feleségem igenis nagyon jól tud főzni, csak ez nem sikerült most, és ha nem tetszik, akkor ne egyél itt...

Vagy csak sunnyogott és meg se mukkant?

2013. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%

Bántó lenne, de egy gonoszabb anyós azt mondaná csak,hogy nem tudsz főzni, az egész jó fej,hogy hajlandó lenne megtanítani.

Ha te tudod magadról,hogy viszonylag jól tudsz főzni akkor ne foglalkozz vele, hiszen ha tudsz akkor tudsz.

2013. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Inkább sunnyogott,ő megmondta (nem most kezdődött)h senki mellett se szeretne állást foglalni.


Azért mondjuk elég ciki volt sógornőmék előtt,voltunk vagy 6-an!

Sógornőm rászólt,hogy nem nem tud főzni,hanem ez most nem úgy sikerült,mint szokott......

én hirtelen nem is tudtam mit mondani,csak álltam ott,és bámultam....

2013. aug. 4. 23:56
 4/47 A kérdező kommentje:
Tudni kell,hogy múltkor pl csokis tortát sütöttem,amit a férjem,és gyerekek két pofára ettek,anyós beleharapott,és kiköpte szalvétába,mert hogy szerinte túl édes volt.....
2013. aug. 4. 23:58
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg sokkal bántóbb a "majd én megmutatom, hogy kell jól főzni" még annál is, hogy "nem tudsz főzni". Én biztos visszaszóltam volna, hogy: Köszönöm, de inkább majd olyantól kérdezem meg a receptet, aki nagyon jól főz. :)
2013. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%
valami poén kellene. pl. "méreg volt benne, nem lesz már erre alkalom" :D
2013. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is kissé bunkó ez a "majd én megmutatom hogy kell főzni" beszólást,anyósod mi?

Elismert szakácsnő???

2013. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem akarok kontrázni,de ő meg zsírosan főz,a csirkét nem pucolja meg rendesen (tokostól süti meg)

szóval szerintem messze van a jó szakácstól.....

2013. aug. 5. 00:02
 9/47 anonim ***** válasza:
97%
Ezeken túl kell lépni.
2013. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
71%

Fikáz téged, a csirkét, kiköpi a tortát, és a férjed meg csak sunnyog???

Akkor drága barátom, nem az anyós a legnagyobb gond, hanem az a feminim tutyimutyi anyámasszonykatonája férjed!!!

2013. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!