Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy erősítsem az...

Mit tegyek hogy erősítsem az önbizalmát?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy a szüleim elváltak, és én mindíg azt csináltam kicsinek, hogy anyukám volt az isten, és csak ő létezett... De ezt csak azért tettem, mert már akkor is apuval éltem, de a nagyszüleimnél, és anyut alig láttam, mert folyton dolgozott, hogy meg tudjon élni. Mostmár, hogy nagyobb vagyok, apuval élek, külön lakásban, a nevelőanyukámmal, és a mostohatestvéremmel. És az a problémám, hogy apu azt hiszi, hogy jobban szeretem anyut, mint őt. Bármit mondok, és teszek, nem hat. Már nagyon zavar, hogy nem tudok ez ellen mit tenni, és a nevelő anyukám is mondta, hogy probáljak rá keresni valami orvosságot, hogy megerősítsem ezzel apu önbizalmát. De nem tudok mit tenni önállóan, ezért kérem a segítségeteket. Aki tud, az kérem valami tanácsot írjon ezzel kapcsolatban! Előre is köszönöm!
2013. aug. 4. 16:36
 1/1 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy őt is nagyon szereted és nincs olyan, hogy valamelyik szülőt jobban szereted. Magyarázd el neki, hogy az anyukádat kevesebbszer látod, ezért tűnhet úgy mintha őt jobban szeretnéd, de nem így van.
2013. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!