Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan erösitsem az önbizalmát?

Hogyan erösitsem az önbizalmát?

Figyelt kérdés
10-éves fiam 2-3 honapja nagyon levan törve, minden mellé csak negativan áll könnyen elsirja magát a tanulás is sokkal nehezebben megy mint tavaj már sokmindent megprobáltam hogy felviditsam, semmihez nincs kedve nemnagyon tudja lefoglalni magát és mindenbe ugy kezd bele hogy "ez ugyse lessz jo" vagy "ez ugyse fog sikerülni" nemtudom már hogy mit tegyek kérdeztem hogy mi bántsa de csak könnyes szemmel válaszol hogy semmi nincs semmi baj. kérlek segitsetek mitévö legyek.
2011. nov. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges,hogy valami trauma érte?Barátja elköltözött,vagy elvesztette a kutyáját...?

Nekem nem elsősorban negatív hozzáállást,vagy önbizalomhiányt,hanem valami szomorú eseményt sejtetnek a reakciói..

2011. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem történt semmi olyan feltünö dolog a barátai még mindig ugyanazok akik eddig minden ugyvan ahogy eddig és épp ez az ami elszomorit mert nemtudom kitalálni az okát
2011. nov. 17. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem NAGYON kedves tőled hogy ennyire törődsz a fiad érzéseivel.És mivel én is gyerek vagyok gondolom ha megbecsül akkor: engem már ez is felvidítana hogy ennyire törődnek velem!Jó látni hogy minden tőled telhetőt megteszel!:):)(12éves lány)
2011. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemlehet hogy olyan történt suliban, játszótéren amiről te nemtudsz ? :-/ Esetleg egy lány van a dologban ?
2011. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már felmerült bennem is hogy esetleg lány is lehet a dologban de beszélgettünk és nem hiszem hogy ez lenne a baj
2011. nov. 18. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszéltél osztályfőnökével,tanáraival?

Egyedül neveled?

2011. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen beszéltem a tanitojával és a barátaitol is érdeklödtem de a barátai nem vettek észre semmi változást rajta és nem egyedül nevelem hanem normális négytagu család vagyunk és ithon se történt semmi változás, csak egyedül a fiam változott de nagyot és az a baj hogy rosz irányba
2011. nov. 21. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!