Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire érzékeny?

Miért vagyok ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit csinálni, egyszerűen mindent a szívemre veszek. Ha anyámmal valamin összeveszünk, és megbántom, de később bocsánatot kérek, ezerszer újra tisztázni akarom, hogy biztos nem haragszik-e. Elsőre hülyén hangzik, de tényleg így van, évekkel korábban történt kis sértéseken rágódom. Mit csináljak? Senki nem képes megérteni!

2013. aug. 1. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik mintha nem tudnád elengedni a dolgokat, mintha valami nagy belső gátlás lenne, amiről nem is tudsz. A helyedben én szakemberhez fordulnék, aki segít ellazult állapotban feltárni a gátlásokat és megtanítja hogyan kell azt levetkőzni, illetve tud tanácsot adni abban, hogyan dolgozd fel életed eseményeit, hogyan engedd el a múltat. Nézz utána és bátran keresd fel.
2013. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Egy rossz szó és sírni tudnék (vagy sírok is ha senki nem látja), és állandóan rágódok mindenen és nagyon sokára tudom magam csak túltenni a dolgokon. Nem tudom, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy ne csináljak mindenből ilyen nagy drámát. Mindig jár az agyam minden régi hülyeségen (vitákon, beszólásokon). Sajnos ilyen érzékeny fajták vagyunk.
2013. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy legalább valaki megért.
2013. aug. 2. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Elég nehéz. Mindenképp keresni kell valami megoldást, mert a saját életüneket keserítjük meg a legjobban. De sajnos nem tudom mi a megoldás.
2013. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!