Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy 24...

Szerintetek baj, hogy 24 évesen szeretnék gyereket? Mások szerint még élnem kellene.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 20:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha megvan minden mehet a dolog.
2013. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki akkor szüljön amikor már teljesen felkészült rá,szerintem ez mindenkinek a magánügye, én 30 előtt nem szeretnék engem meg ezért ba.sztatnak,hogy az már túl késő,de tudod engem ez nem érdekel, élni szeretnék,utazgatni megfelelő egzisztenciát teremteni és ez még egy jó 8 év,addigra jöhet a baba:D Ha valaki úgy érzi 20 évesen szeretne akkor tegye ő dolga, ő élete ő tudja mi a megfelelő neki.
2013. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gond? Én 19 évesen már gyerekre vágyom, de mivel nincs se kapcsolatom, se anyagi hátterem, még nem tehetem meg. Persze nem elég gyereket akarni, ahhoz kellenek ezek a feltételek.
2013. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
53%
csak úgy a semmibe miért akarsz gyereket? ha lenne párod, akivel minden meg lenne alapozva, akkor nem furcsállnám h 24 évesen ilyen álmaid vannak. mondjuk nem tudom ennyi idő alatt milyen mennyiségű élettapasztalatot gyűjtöttél, h úgy érezd megérett a személyiséged egy gyerekhez.
2013. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Miért volna baj? Ne mások mondják meg, hogy szerintük neked mit és hogyan kéne csinálnod, hanem te magad találd meg a saját utadat. Vannak a mai világban is olyan emberek, akik 24 évesen (vagy korábban is) készek a szülő szerepre. Ha te ezt akarod, akkor tedd ezt és ne törődj azzal, hogy mások mit tennének a helyedben. Te nem ők vagy, hanem te magad.
2013. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, ha 24 évesen akarsz gyereket. Anyukám is annyi idősen szülte az első gyerekét (azaz engem), igaz, már 20 éve. Nincs olyan korán.

De. Tényleg nem a legjobb ötlet kevés fizetésre, nulla megtakarításra gyermeket vállalni. Bármikor beüthet a krach, elveszíti a barátod a munkáját, a szüleidnek (mivel náluk laksz/laktok) komoly anyagi problémájuk lesz, stb, megeshet. Én inkább 1-2 évig dolgoznék, megpróbálnék minél több pénzt félrerakni, és akkor belevágni a baba-projektbe, amikor már nem tragédia, ha valami baj történik, mert van mihez nyúlnotok, ha pénzre van szükség.

2013. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Erre csak azt tudom mondani, hogy sennkit nem temettek még el batyuval a hátán. Szóval minek spóroljak? Lehet holnap elüt egy kocsi és feleyleges volt spórolni.
2013. júl. 30. 09:02
 18/31 anonim ***** válasza:
De hol fogtok lakni a babával?
2013. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Albérletben.
2013. júl. 30. 09:46
 20/31 anonim ***** válasza:
A gyerek miatt spóroljál! Hogyha -a te példáddal élve- elüt az autó, vagy a barátodat üti el az autó, akkor legyen mihez nyúlnotok, főleg, hogy egy karonülő kisbaba is ott lesz, akinek meg kell adni ezt-azt, és nem két fillér dolog egy bébit ellátni.
2013. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!