Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » UTÁLLOM AZ ANYÁMAT. Mit tegyek?

UTÁLLOM AZ ANYÁMAT. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk testvérek. eddig egy számitógépünk volt. nemrég vettünk ujjakat és a régit kidobta a nővérem meg a bátyám.én kivettem belőle azokat amiket el tudtam adni. eladtam a dvd olvasót, és kaptam 3 ezer forintot. ki voltak akadva, hogy nem adok nekik a pénzből, amikor mindent én csináltam érte. anyám odajött és azt mondta ez igazságtalan, és osszuk el hárunk közt. azért ez nem durva? úgy utállom.
2013. júl. 29. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Arról nem tehetsz, hogy nekik nem volt annyi sütnivalójuk hogy eladják amire már nincs szükségetek,hanem csak kidobták az egészet .

Arról viszont tehetsz,hogy problémáid vannak a helyesírással.

Amúgy meg,ha nem akarsz osztozkodni akkor miért mondtad el,hogy eladtad?

2013. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 noezmeg válasza:
Csatlakozom életedben soha nagyobb gondod ne legyen. Ja és ki vette a gépet és kinek a pénzén volt a gép, mert lehet csak te vagy egy önző szánalmas dög. Három gyereknek három régi gép és kaptatok új gépet amin te ügyesen alkatrészeket bizniszeltél. Gondolom anyád sem számit otthon neked napi rezsit akkor meg miért vagy ilyen tahó?? Mi lesz belőled nagykorodban, ha már gyerekként ilyen nárcisztikus vagy?? lehet el kellene menned egy szakorvoshoz.
2013. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ő azért még ugyanúgy szeret téged.
2013. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te nem utálod anyukádat, mert utálni valakit egy L-lel kell...de te utállod, az nem ugyanaz! :)
2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha te már ezért meg tudod utálni az anyádat,az rég rossz. Akkor van ott még más is...
2013. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!