Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » UTÁLLOM AZ ANYÁMAT. Mit tegyek?

UTÁLLOM AZ ANYÁMAT. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk testvérek. eddig egy számitógépünk volt. nemrég vettünk ujjakat és a régit kidobta a nővérem meg a bátyám.én kivettem belőle azokat amiket el tudtam adni. eladtam a dvd olvasót, és kaptam 3 ezer forintot. ki voltak akadva, hogy nem adok nekik a pénzből, amikor mindent én csináltam érte. anyám odajött és azt mondta ez igazságtalan, és osszuk el hárunk közt. azért ez nem durva? úgy utállom.
2013. júl. 29. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem járj nyelvtan órára.
2013. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
írd egy L-lel, hogy utálom.
2013. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
miért? 4 éves létére nagyon szépen ír!
2013. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
99%
Azt sem értem, minek vesztek ujjakat. Nekem spec, van 20, de több nem is kell!
2013. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Elosztottad a pénzt? Ha igen, akkor balek vagy. Ha nem, akkor mond azt, hogy Én voltam az, aki mentette a menthetőt, máskor ti is járjatok utána a pénznak. Milyen dolog ez, hogy ÉN dolgoztam vele, míg kiszedtem a dvd olvasót, ÉN jártam utána annak, hogy kinek adjam el. Ti kidobtátok a gépet, szóval lemondtatok a belőle származó pénzről is. Szóval sorry. Máskor éljetek a lehetőséggel.
2013. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne utáLLjad... Jesszus.
2013. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező!


Kívánom, hogy az egész életedben ez legyen a legnagyobb problémád.

Az édesanyád három gyermeknek adott életet, gondoskodik rólatok, főz,mos,takarít rátok.

Összeveszhettek bármennyiszer, az édesanyád marad, aki feltétel nélkül szeret örökre akkor is ha megbántod százszor.

Így javaslom, ilyen kicsinyes gyermeteg problémáknál a megoldásra törekedj, és ne fűnek fának azt ecseteled, mennyire utálod azt a nőt, aki a világra hozott Téged.


Nagyon remélem, hogy a számítógép alkatrészein és a 3 ezer forinton kívül soha életedben nem lesz nagyobb problémád, mert akkor majd elmondhatod, hogy Boldog ember vagy.

2013. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd máshogy: van 3 ezer forintod, amit megoszthatsz a testvéreiddel. :)
2013. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

ha már ennyitől utálod az anyádat, akkor tök hülye vagy.


"a régit kidobta a nővérem meg a bátyám." - ezt valahogy nem tudom így elképzelni. Szerintem nem dobták ki, hanem nem volt idejük foglalkozni vele, vagy arra gondoltak, hogy tartalék gépnek még jó lesz, ha az új elromlik. Te meg lecsaptál a prédára, mint egy hiéna.

2013. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kié volt a számítógép? mert azé a pénz is, az eladó egy kis jutalékot kaphat.
2013. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!