Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akinek a férje/párja...

Van olyan akinek a férje/párja fegyvert tart otthon? Mi a véleményed arról, ha éles lőfegyver van a lakásban?

Figyelt kérdés

Nekem a párom tart itthon fegyvert,sportlövészként szerzett engedélyt, persze csak az engedély volt az elsődleges célja,hogy legálisan tarthasson fegyvert.Azt mondja,hogy ettől jobban érzi magát,biztonságérzetet ad neki.

Én nem igazán örülök ennek, nem azért mert félek,hogy valaha is ellenem fordítaná a fegyvert, de mégis csak egy pisztoly, és történhetnek balesetek is...


2013. júl. 28. 23:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 10:11 leirta a lenyeget. En is azt szajkozom mindig, hogy guns don't kill people, people kill people :)


Ennek pedig: "Meglepően kulturált beszélgetés alakult ki a fegyverekről ezen a három oldalon keresztül." kulonosen orulok.


tegnapelőtt 14:55 bizonyos szempontbol igazad van, mert ha hirtelen radrugjak az ajtot a rosszfiuk, te meg epp a teve elott fekszel a stuki meg a nagyszobaban, raadasul toltetlenul elzarva... Ilyen alkalmakra tesszuk a baseball utot elerheto helyre.

De ha az van, hogy ejjel motoszkalasra ebred az ember es valaki a bejarati ajto kilincsnel matat, akkor van ido beszaladni a haloba es elovenni es megtolteni. Es ha az ember "bekeidoben" gyakorolja mindenzt, akkor nem feloraba fog telni neki, hanem fel percbe.


Az en paromnak van. Nekem is. Hozzateszem, regen irtoztam toluk, ranezni sem mertem, nemhogy megfogni, loni vele, aztan a kivancsisag erosebb lett, elmentunk palyara loni, kiprobalni es minden felelmem, odzkodasom elmult a fegyverekkel szemben. Rajottem, hogy tenyleg csak az ismeretlentol valo felelem volt ami visszatartott; amint megismertem, megtiszteltem es azota elvezem, de semmi esetre sem felek tole. Tisztaban vagyok vele hogy mire kepes, ezert extra ovatosaggal kezelem, hogy a balesetnek zero eselyt adjak.

2013. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!