Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyivel száll be a közös...

Ki mennyivel száll be a közös költségekbe otthon?

Figyelt kérdés
Mert én havi 80-90 ezer forintot adok oda anyámnak a 140 ezer forintos fizetésemből. Ez a rezsit és a kosztot fedezi, de minden másért, amire szükségem van én fizetek. Fizetem a diákhitelemet, a munkába járás költségét(mert a munkahely nem téríti) és az internetet is én fizetem. Így egyéb kiadásokra(ruházkodás, szórakozás, stb.)már nem telik.
2013. júl. 22. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

egy kisvárosból költöztünk fel munka miatt bp-re, azóta van egy kertes házunk, a szüleim is feljöttek, minimálnyugdíjuk volt, ezért magamhoz vettem őket, ők elvannak egy szobában, a ház többi része a mienk.

anyit segítenek, h míg mi dolgozunk, addig megcsinálnak minden ház körüli munkát.

2013. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 flowercica válasza:
Jó sokat adsz haza!Mikor még anyukámmal éltem,akkor max 20 ezer ft- ot kért,vagyis nem kérte de adtam,és csak ennyit fogadott el!Öcsémtől sem fogad el többet!
2013. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom anyukád hogyan áll anyagilag, de szerintem ez egy kicsit igazságtalan. Nálunk midig felesben volt, kaja magánban (mindenkinek volt 2-2 polca a hűtőben), de volt azért hogy megkínáltuk egymást. :D Amikor a vőlegényem ide költözött akkor 3 felé osztottuk a rezsit. Aztán most a férjemmel vagyok csak kettesben és vele is felesben mennek a számlák, és a kaját hol ő hol én vesszük aki éppen arra jár.
2013. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Semennyivel, másképp nem lenne még 10 év után se saját házam.

21/F

2013. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk erre nincsen fix összeg, mindig azon múlik, melyikünk hogyan áll anyagilag. Volt amikor nem laktam itthon, mégis egy csomót hazaadtam, mert jól kerestem, ők meg rosszul, most itthon lakom, mindannyian viszonylag jól keresünk, és nem fogadnak el egy fillért sem.
2013. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Semennyivel
2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 i hate this world ***** válasza:
semennyit
2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

semennyivel, csak kaját szoktam venni, még tanulok, csak keresetpótlót kapok, az meg fogorvosra meg ilyenekre simán elmegy sajna...


23/l

2013. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semennyit, tanulok, nem dolgozom, de ez rengeteg pénz szerintem..
2013. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Ezek nem családok (főleg, ahol különpolca van a hűtőben a tagoknak), hanem életközösségek.
2013. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!