Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mennyivel száll be a közös...

Ki mennyivel száll be a közös költségekbe otthon?

Figyelt kérdés
Mert én havi 80-90 ezer forintot adok oda anyámnak a 140 ezer forintos fizetésemből. Ez a rezsit és a kosztot fedezi, de minden másért, amire szükségem van én fizetek. Fizetem a diákhitelemet, a munkába járás költségét(mert a munkahely nem téríti) és az internetet is én fizetem. Így egyéb kiadásokra(ruházkodás, szórakozás, stb.)már nem telik.
2013. júl. 22. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jobban kijönnél anyagilag, ha albérletbe mennél barátokkal, egyedül vennéd a kaját, a ruháidat meg leadnád mosodában...Szerintem is kissé sok ez a 80-90 ezer forint! 50-60 ezernek is elégnek kellene lennie, nem?
2013. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
mindent fizetek
2013. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az egeszet mivel az ö számlájára jön és abbol visszaas egy tizest vagy ha valamit fizetnem kell, de ellát kajaval meg mindennel a nassokra kvra a borravalóból telik. Masször vagyok. 96 a fizum így azt adom. Abbol atlag havi 20 at ad vissza. De pl baratnommel mentunk myaralni bulgariaba az volt 250 ropi azt kifizette tehat megtakarit is belole.
2013. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0 Ft. Felajánlottam, elutasították, nem veszekedtem.
2013. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy albérletet is fenn tudnál tartani.
2013. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úristen.. külön polca volt mindenkinek a hűtőben?!

Mi az, albérlet? 'Néha megkínáltuk egymást' Ez szánalmas.

Családban ilyet nem szokás. Mármint igazi családban...


Ha továbbra is havi 90ezer forintot lecsengetsz anyádnak, soha nem fogsz elköltözni onnan. Soha!


A szüleim tőlem sohasem követelnének pénzt. Adnék nekik, mert úgy érezném fernek, vagy meg lenne beszélve, hogy két számlát én fizetek, kettőt őt.. egyszer ők vásárolnak be, egyszer én... De úgy, hogy ennyi meg ennyi a lakbér+rezsi és kifizeted, mert dolgozol és ha nem fizeted akkor mehetsz amerre látsz... Nem.. ilyen soha nem történne. A szülő dolga, hogy segítse a gyerekét (aki nemcsak addig a gyereke, amíg megkapja az érettségi bizonyítványát) nem az, hogy lehúzza, ahol tudja.

2013. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hány kereső ember van a háztartásotokban, hogy mekkora lakásban/házban éltek.

De ha legrosszabb esetet vesszük, vagyis csak ketten vagytok, egy nagy családi házban, amit anyád nem tud egyedül fenntartani - akkor is sok, 100-ból bőven kijön a rezsi, nyáron főleg.

Nem ismerem a körülményeket, de jobban boldogulsz, ha elköltözöl.

2013. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!