Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ijesztget a feleségem. Mit...

Ijesztget a feleségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi mástól nem félek csak a kígyóktól és nagyon utálom őket. Kiskorom óta bennem van, pedig semmilyen élményem nem volt velük csak egyszerűen a sírógörcs kerülget ha csak a tévében látom őket. Kiskoromban úgy mentünk az állatkertbe, hogy a kígyós résznél fogtam a szememet és a szüleim vezettek. A feleségem ezt tudja és amikor kígyós filmet lát megmutatja, vett ilyen fa kígyót vagy mi a szar az, van kígyó plüss is meg ilyen hülyeségek. Alvás közben bele sziszegett a fülembe én meg véletlenül lerúgtam az ágyról de megérdemelte. Szerinte vicces, hogy ennyire félek. Szerintem meg nem. Mit tegyek? Ne szidjátok mert amúgy rendes, csak ezen szórakozik néha amit már nagyon unok és nem lehet ezt komolyan megbeszélni vele.
2013. júl. 26. 23:08
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
#20 Értem mit mondasz. Ez tényleg nem hiszti. Én még félek a siklótól is meg az ilyesmi dögöktől. Még kamaszkoromban egy haveromnál aludtam aki oda volt ezekért és neki volt is egy siklója ami pont akkor szökött el amikor nála aludtam. Még napokkal később is alig mertem otthon aludni. Már bekönnyeztem annyira féltem de nem is találta meg.
2013. júl. 26. 23:54
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd meg neki, hogy a szeretőd sokkal megértőbb ebben a tekintetben is veled, nemcsak az ágyban jobb. Aztán ha felszívja magát, röhögd ki, ahogyan ő szokott téged. Biztosan jobban fél a megcsalástól, mint te a kígyóktól, így kvittek lesztek.
2013. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
2013. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket :)

Éreztem, hogy valaki linkelni fogja... :)

2013. júl. 27. 00:46
 25/35 anonim ***** válasza:
96%

Én lepkefóbiás vagyok, ami aztán tényleg állati komolytalanul hangzik, de iszonyatosan intoleráns vagyok azokra akik ezzel próbálnak heccelni és ijesztgetni. Mivel elég durva reakciót vált ki belőlem egy ilyen pánikroham és jaj annak aki közém és a menekülési útvonal közé áll, ha bejön egy dög, elég hamar felfogják, hogy ez nem poén.


a feleséged gyerekes, próbáld megértetni vele milyen dolog fóbiával élni. Említetted hogy van enyhébb fóbiája, akkor tudnia kéne kábéra, csak szorozza meg nagyságrendekkel, és képzelje el milyen az ha kezelhetetlenné válik.

2013. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
83%

vannak gyerekeitek?

mert ha nincsenek, szerintem hagyd ott, mert nagyon primitív a feleséged. ha ilyen dologban így viselkedik veled, akkor mi lesz, ha nagyobb dolgokról lesz szó?

hogy tudnál számítani egy ilyen emberre, akibe minimális empátia sem szorult?

2013. júl. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nincs semmilyen fóbiám, de eltudom képzelni, milyen sz@r lehet. Nekem CSAK undorom van. Meggyet akartam elrakni, és úszkáltak benne a kukacok. Rögtön elhánytam magam. Fán rohadt le az egész. :(

Férjem nem cikizett vele, mondtam, ha nem permetezi jövőre a fákat, mindet kiirtom, lehet, vele együtt. Nem érdekel a BIO termesztése.

Feleséged talán azért vette ezeket a dísz kigyókat, hátha megszereted. Kizárt dolog.

Csodálkoztam, félni a bohóctól. De jobban belegondolva, nincs mit ámuldoznom rajta.

Talán ülj le a feleségeddel, és mond el neki, ez nagyon rossz húzás tőle, csinálja tovább,ha szeretne özvegyasszony lenni. De gondoljon bele, milyen sz@r lesz majd élni nélküled. Meg nem talál még egy ilyen rendes embert, csak aki mellé pisil a wc-nek, széthagyja a büdös zokniját. Mond neki minél többször, előbb-utóbb csak elhiszi, és békén hagy ezekkel a dögökkel.

2013. júl. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a pókoktól félek ennyire. És ezzel ijesztgetni a másikat egyáltalán nem vicces. Feleséged felfoghatná! Én nem véletlenül, hanem szándékosan rúgnám le a páromat az ágyról, ha ezzel szórakozna!
2013. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Állj bosszút az egyszemű kígyó val. Amikor hátulról tolod, megkérdezed, bejönnek a kígyós poénok? És dirr az exitbe.
2013. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Én iszonyatosan megszivatnám. Pl volt régebben egy videó egy csajról aki aludt és csinált a pasija ilyen horrorisztikus szellembábut és rárakta a tvre és bekapcsolta a tv-t egy fehér háttérrel és mikor felbéredt a csaj... :D na az tényleg durva volt

Úgyhogy szerintem neked is hasonlóval kell előrukkolni

2013. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!