Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ijesztget a feleségem. Mit...

Ijesztget a feleségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi mástól nem félek csak a kígyóktól és nagyon utálom őket. Kiskorom óta bennem van, pedig semmilyen élményem nem volt velük csak egyszerűen a sírógörcs kerülget ha csak a tévében látom őket. Kiskoromban úgy mentünk az állatkertbe, hogy a kígyós résznél fogtam a szememet és a szüleim vezettek. A feleségem ezt tudja és amikor kígyós filmet lát megmutatja, vett ilyen fa kígyót vagy mi a szar az, van kígyó plüss is meg ilyen hülyeségek. Alvás közben bele sziszegett a fülembe én meg véletlenül lerúgtam az ágyról de megérdemelte. Szerinte vicces, hogy ennyire félek. Szerintem meg nem. Mit tegyek? Ne szidjátok mert amúgy rendes, csak ezen szórakozik néha amit már nagyon unok és nem lehet ezt komolyan megbeszélni vele.
2013. júl. 26. 23:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
7-es, nem tudod, milyen fóbiával élni! Én a villámlástól rettegek, ki lehet vwle keegetni a világból. Én ha szeretek valakit, nem gúnyolom ki így...
2013. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%

Javaslom, hogy a súlyos kígyófóbiáddal fordulj pszichiáterhez vagy pszichológushoz, mert ez nem egészen jó, amivel szenvedsz és idővel társulni szokott hozzá más fóbia is.


A feleségedet ne védd, mert egy szadista b.rom. Aki a másik ember legnagyobb félelmét vagy bármiféle félelmét arra használja, hogy azzal "viccelődjön", és élvezi azt, hogy az retteg, az szadista. Orvosilag.


Ilyenkor jó megoldés az, ha te megkeresed azt, amitől ő retteg (minden embernek megvan a gyenge pontja) és visszaszívatod. Csakhogy érezze, milyen érzés másokat kínozni. Szadistáknál nehéz lesz, mert nagyon nagy arcuk van. Ha erre nem vagy képes (mert attól félsz, hogy olyanná leszel, mint ő) akkor igyekezz minél hamarabb elválni tőle és olyan nővel élni, aki szeret, elfogad és nem kínoz. vannak olyan nők, akik erősek, szadista beütés nélkül. Őket keresd, ha magad gyengébb vagy és erősre van szükséged.

2013. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
11: Igazad van, és én azonnal felpontoztalak. Nekem súlyos repülő- és hídfóbiám van, pszichiáter kezel miatta (nem dilibogyóval). A férjemnek eszébe se jutna ilyennel szemétkedni.
2013. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Fura feleség. Tegyél egyszerre mindháromból az ágyába, pókot, bogarat, békát. A többes szám csodákra képes. :D
2013. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Ennyi miatt nem akarok elválni. Akkor most fogjak egy pókot és rakjam rá, vagy mi?
2013. júl. 26. 23:38
 16/35 A kérdező kommentje:
Jólvan :D
2013. júl. 26. 23:38
 17/35 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon szemét feleséged van, már ne is haragudj.

Én megértelek, nekem a kedves idézőjeles férjem ilyen. Azért idézőjeles, mert férjemnek/feleségemnek hívjuk egymást, de eszünk ágában sincs megházasodni.

Én a békáktól félek hisztérikusan. Én költöztem hozzá, és az udvarában hemzsegnek a kis dögök. Szerinte aranyosak.

Nálunk a garázsban van a mosógép. Egyik este sötétedés után már mentem ki a lejárt mosásért, és véletlenül a sötétben ráléptem egy békára. Nem rottyant össze, nem volt időm teljes súllyal rálépni, csak éreztem, hogy puha, és mocorog a lábam alatt. Ott helyben sikítottam, mint az őrült, összeestem és bőgőgörcsöt kaptam. Nem hiszti, nem tehetek róla, hogy ezt váltják ki belőlem. Ha csak elugrál mellettem, nincs bajom, kikerülöm nagy ívben, és kész. Na de ha hozzám ér, akár cipőtalpon keresztül is, akkor végem van.

A kedves párom kirohant a visításra idegesen, látta, hogy a földön vagyok, odarohant, megkérdezte, mi a baj. Nagy nehezen, falfehéren, az ájulás szélén leledzve elhüppögtem, hogy mi történt. Erre éktelenül kiröhögött, és otthagyott, hogy ne hisztizzek már, ha figyelmet akarok, menjek oda hozzá, és mondjam meg neki...

No, akkor este-éjszaka összeszedtem pár cuccot, és hazamentem anyámhoz. Egy hetet voltam ott kb. amire utánam jött, hogy túlzásba viszem már a hisztit, amikoris anyukám szépen elbeszélgetett vele, hogy márpedig ez nekem gyerekkorom óta bajom, és hogy lehet ekkora szemétláda, és hogy ha rajta múlna, vissza se engedne hozzá.

Ez kicsit elgondolkodtatta, bocsánatot kért. Mi több, könyörgött. Megbocsájtottam neki, hazajöttem hozzá. Azóta nincs baj (bár békára se léptem azóta), de anyukám eléggé megutálta most a páromat...

2013. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki, de komoly hangnemben, hogy ha még egyszer ilyet csinál, visszaadod. És tedd meg, ha arra kerül a sor: ijeszd vissza.
2013. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
HÜLYEGYEREK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 26. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!