Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ijesztget a feleségem. Mit...

Ijesztget a feleségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi mástól nem félek csak a kígyóktól és nagyon utálom őket. Kiskorom óta bennem van, pedig semmilyen élményem nem volt velük csak egyszerűen a sírógörcs kerülget ha csak a tévében látom őket. Kiskoromban úgy mentünk az állatkertbe, hogy a kígyós résznél fogtam a szememet és a szüleim vezettek. A feleségem ezt tudja és amikor kígyós filmet lát megmutatja, vett ilyen fa kígyót vagy mi a szar az, van kígyó plüss is meg ilyen hülyeségek. Alvás közben bele sziszegett a fülembe én meg véletlenül lerúgtam az ágyról de megérdemelte. Szerinte vicces, hogy ennyire félek. Szerintem meg nem. Mit tegyek? Ne szidjátok mert amúgy rendes, csak ezen szórakozik néha amit már nagyon unok és nem lehet ezt komolyan megbeszélni vele.
2013. júl. 26. 23:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
21%
hehe ez jó
2013. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer nagyon komolyan lekiabálnám, ez nem vicces. Én a pókoktól félek így.
2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
44%
Egy ilyen feleség kéne nekem is :) Jó fej becsüld meg :D
2013. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Elég szemét dolog tőle! Én a bohócoktól félek, ez kicsit hülyén hangzik, de nagyon nem bírom őket. A legtöbben mindig azzal jönnek, hogy milyen aranyos meg vicces és én csak arra tudok gondolni, hogy úgy agyonrugdosnám a kis köcs*göt... Engem nem ijesztgetnek vele, de mindig hülyének néznek. Abszolút nem vicces. Ezt komolyan kell venni. A bohócok elvetemült népség. Nagyon csúnya dolog tőle. A férje vagy, még, ha a barátaid szivatnának néha, de tőle. Ha nem tudsz vele beszélni, akkor folyamodj keményebb módszerhez. Van valami amitől ő fél?
2013. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos ez nekünk rengeteg poénforrás és nem igazán értjük meg,nekem volt egy ilyen kollegám,elloptam a szekrénye kulcsát a melóban csak azért hogy beleakasszak egy bazi nagy zöld plüsskigyót :DD nézd el neki,szeretetből csinálja :D
2013. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Az én kollégáim is viccesnek találták, hogy rettegek a pillangóktól, aztán egyszer az egyik viccüktől pánikrohamot kaptam az irodában és elájultam, azóta békén hagynak.. :D
2013. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
14%
Lerúgni sem véletlenül nem kéne,sem direkt.Nem érdemelte meg.Ő nem bántalmazott fizikailag,csak hülyült veled.Nem kellene ilyen marha gyerekesnek lenned.Mondd meg neki,hogy ne ijesztgessen,mert neked ez nem jó..ennyi az egész.Nagyon felfújod,bolhából elefántot csináltál férfi létedre.
2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem bolha, akinek van fóbiája, az megérti. Ha véletlenül rúgta le, az azt jelenti, hogy NEM TEHET RÓLA!
2013. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem azzal ijesztgetne valaki, amitől félek, azt hiszem, én is lerúgnám az ágyról, de nem véletlen.
2013. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Hát örülök, hogy nektek is ennyire tetszik. Komolyan, néha olyan együttérzők tudtok lenni.. :D Ő a pókoktól, bogaraktól, békáktól fél de nem annyira mint én a kígyóktól. A bohócokat én se nagyon szeretem, ellenszenvesek. Pont valamelyik nap csengetett egy, hogy nálunk van-e a buli. Kicsit félelmetes volt, de majdnem kiröhögtem mert sose csengetett még hozzám bohóc :D

Alvás közben nem tudom, hogy hogyan fogok reagálni a dolgokra. Ez pont így jött ki.

6-os, ha tudnék színészkedni kipróbálnám. De szerencsére még nem járok itt, hogy igaziból elájuljak.

2013. júl. 26. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!