Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, miért ilyen?

Mit jelent, miért ilyen?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt,és mostanába eléggé hanyagol,olyan mintha csak lennénk egymásnak!Mondtam már neki,de olyankor pár napig tart a varázs,és utána megint kezdődik elölről!

Van egy ismerőse,akinek már volt egy két kapcsolata,rövidebb-hosszabb is,és amióta vele beszélget,azóta változott meg szerintem ennyire!Lehet benne valami,vagy csak én reagálom le rosszul?!



2013. júl. 25. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj vele sokat beszélgetni erről, őszintén. Ne vagdalkozás vagy szemrehányás legyen! Kérdezd meg tőle, miért nem boldog veled, miért változott meg mostanában. Mást okolni ezért nem szép dolog, ne az ismerősét tedd felelőssé a ti kapcsolatotokért!
2013. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem az ismerősét akarom felelőssé tenni,csak kicsit furcsa,amióta vele van,ugyanúgy csinál dolgokat,mint ő!Nem nagy dolgok,mint pl.:ha valami tetszik neki ugyan azt csinálja,mint amikor vele van,meg ilyen apróságok!

Lehet,hogy megunta a kapcsolatott,és inkább az ismerősét akarja utánozni,mert tetszik neki azaz élet stílus?

2013. júl. 25. 12:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!