Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítettétek ki, vagy...

Hogyan derítettétek ki, vagy buktattátok le a párotokat ha megcsalt?

Figyelt kérdés
volt ilyen nálatok, mikor gyanakodtatok és elkezdtetek kutakodni utána
2013. júl. 24. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

utánam kutakodhatna, annyi email címem van, h egy külön email címet csak azért hoztam létre, h a sok titkolt dolgokat, belépő és jelszavakat egyben tudjam tartani.

van több telefonom is, igaz lenémítva a kocsiban vannak elrejtve, magyarul bekapcsolva, és a munkahelyen bonyolítom a többi dolgot.

megvan a fedőtörténet, kinek mit mondok , mikor hol és miért volta,

de kicsit fárasztó!

a párom mellett ,másik két szeretőt tartani , nem egyszerű dolog, de az izgalom nagyon jó.

2013. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Az ismerősöm hangfelvevőt tett a férje autójába és a kabátjába is rejtett egyet. Külső szemlélőként ezek nélkül is nyilvánvaló volt a megcsalás, én kirúgtam volna a pichába már akkor is. A lehallgatón szépen lehetett hallani amit beszélt a kis szemét. Veszélyes dolog ez a megcsalás, mert a nőstény emberben is olyan indulatokat kelthet, ami végett a hím esetleg előbb utóbb megdöglik.
2013. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jól látod, rengeteg btk ellenes cselekmény, pont ilyen ügyek miatt jön össze, néha halmozottan!
2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első nem vagy semmi! :)) Amúgy én már a tekintetéből és a megnyilvánulásaiból észrevettem. Egyszer kezdtem el nyomozni, de egy életre megbántam. Kinyomoztam nagy nehezen a telefonszámot, kiderült, hogy szex-randis telefonszám,felhívtam és egy srác volt a vonal végén. (Én nő vagyok, férfi párom volt)
2013. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A dolgot en is sejtettem es eleg volt az emailjeit megnezni ..nem tul elovigyazatos a draga :)
2013. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

és az jelent valamit ha, találtam a telefonjában egy idegen női feneket lefotózva??? :(

...

2013. júl. 24. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? :(
2013. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
A terhességem alatt és a szülés után volt bennem némi para, hogy esetleg félre fog lépni, akkor kutakodtam, de csak múltbéli dolgokat találtam. Telefonjában pl. megláttam, hogy megvan még a két exe (akikkel együtt is lakott) száma. Nem bírtam ki, megkérdeztem, hogy minek az neki. Azt mondta, csak azért tart meg számokat, hogy ha hívná őt valaki, akkor tudja, hogy ki hív, de ő nem keresi őket. Ja, és a FB-on találtam egy levelet, amit akkor írt, mikor a kórházban voltam (szültem), azt is ki akarta törölni, de véletlenül csak archiválta. Egy csajnak írt, de csak annyi volt, hogy hogy van. Állítólag egy pultos lány, aki ott dolgozott, ahová sokat járt, mielőtt mi összejöttünk, de hogy nincs semmi jelentősége, nem kell félnem, csak el akart dicsekedni neki, hogy apa lesz végre. Megbántam, hogy keresgéltem, nyomoztam, mert most kicsit idegesít a múlt, pedig semmi közöm hozzá. Zavar, hogy kiderült, hogy előttem 3 lány is lakott nála a 10 év alatt. Elkezdtem zaklatni, hogy az utolsó lányt mikor dobta ki, és elkezdtem viszonyítani, hogy melyik bútort mikor vette. Már szemeztem az idióta kis szobrokkal a polcon, legszívesebben kivágnám a pi**ába. Jobb lenne néha nem tudni dolgokat. Amit a szem nem lát, a szív nem fáj :)
2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy párom, (hétvégéket töltöttük együtt) egyszer belépett a mail fiókjába a laptopomról, és nem vette észre, hogy megjegyezte a gép a jelszót. Egyszer véletlenül rájöttem, hogy be tudok lépni, kutakodtam egy kicsit. Onnét értesültem róla, hogy van egy másik nő is, akivel már tervezik az összeköltözést (mi is már javában kerestünk valami albérletet félúton, ahol majd állást is találnánk mindketten). Kidobtam. Bár, kíváncsi lennék, hogy hogy alakult volna, el -e mondta volna, vagy még mai napig is járogatna hétvégézni hozzám, miközben a másik lány azt hiszi, hogy épp pókerezik, és ott alszik a haveroknál. Mert utólag kiderült, hogy mikor mi megismerkedtünk, együtt lakott egy másik lánnyal, és neki ezt a történetet adta be, miközben nálam volt. Gondolom azóta megint van még egy. Az ilyen sosem változik meg.
2013. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es

sajnálom hogy ilyen emberrel összetalálkoztál.

ne bízz meg senkiben, mindenki tart szeretőt, van aki többet is.

2013. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!