Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az István név?...

Tetszik nektek az István név? Adnátok a fiatoknak ezt a nevet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 11:57
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Hogy nektek minden bajotok van... Ha a Brendon vagy Raúl nevet kérdeztem volna arra is az lenne a válaszotok, hogy borzalmas.
2013. júl. 24. 12:12
 12/42 anonim válasza:
45%
Egyetértek a fentiekkel, szép név, de én sem adnám a fiamnak.... Pityu, Pista formában nem tetszik.
2013. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem szeretem az ilyen klasszikus, régi magyar neveket, szóval nem. Főleg a becézései.
2013. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
61%

Nekem tetszik, esélyes név volt. Lehet még felhasználjuk később :) Attól félek egy kicsit , hogy becéznék, Pistinek, Pistának, ami viszont nem tetszik. Ha lesz Istvánunk végül akkor István lesz, max Isti :)

Sokan leszólták, hogy ezt akartuk választani, ahogy a fiunk végleges nevét a Miklóst is. Engem nem érdekelt. Nem tudom mitől rosszabb mint a Bence. Amit nem akarok leszólni, nincs vele bajom, de picit felhúzott, hogy beszóltak. Azóta azért kihevertem :)

2013. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
30%
Csak akkor jó, ha sörrel és talicskával születik a gyerek.
2013. júl. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, azért az István és a Brendon között (mint két véglet), van rengeteg szépen hangzó név ;) Na meg, mire Ő öreg lesz, a legtöbb néni Hanna/Hanga/Jázmin néni, a legtöbb bácsi meg Botond/Koppány/Bence (esetleg Ármándó :D) bácsi lesz, szóval akkor az lesz a megszokott!
2013. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
46%
Nem tetszik az István név és nem is adnám a gyerekemnek. Ezek a régi férfinek mint az István, Sándor nekem sem tetszenek. Egyedül csak a Zoltán,ha ez is régi névnek számít.
2013. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tetszik, bár sok régies és Bibliai név is bejön. Amúgy nem adnám a gyerekemnek, mert nincs annyi becézése, a névnek,hogy minden családtagot megtudjunk különböztetni. :)
2013. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
72%
A párom, apukám, és az apósom is István. Mikor vártuk a babát, és megtudtuk, hogy fiú lesz, mindenki azzal jött (páromon kívül), hogy lehetne ő is István. Bevallom, hogy rosszul voltam az ötlettől. Páromat mindenki Pistázza, én Macinak hívom, mert nem tetszik a név.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
56%
Páromat is így hívják. Nálam is ez az a régies típusú név, amit nem adnék gyerekemnek. Párom is tudja, nem is ragaszkodik hozzá. Még második névnek sem adnám, van ennyi szép keresztnév.
2013. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!