Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka vagy párkapcsolat?

Munka vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek akkor, ha a lakóhelyeteken nem találtok munkát, ám 200 km-el arrébb már biztos lenne a helyed egy multinál, de a barátod/ barátnőd nem tud vagy nem akar menni veletek? (biztos, jól fizető állása van a lakóhelyeteken)
2013. júl. 18. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szar ugy. Nem varhatod el, hogy otthagyja a melojat, de te sem malmozhatsz otthon...
2013. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Hat a vilagon nagyon sok ember el tavkapcsolatban es ha tenyleg nagyon szeretitek egymast a parodal akkor semiakadalya,hogy most tavolvagytok egymastol:) manapsag minden nap tudtok beszelgetni es ha megbizol benne ,hogy nem fog megcsalni nyugotan elutazhatsz mert az eletben nem csak a parkapcsolat fontos,mert valamivel elkel tartani a csaladot is ,ha majd lesz:D sok szerencset
2013. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért kéne választanod?


Gépkocsival nem tudsz járni? Vagy busszal, vagy vonattal?


Ha nem, akkor, ha a barátnőm nem jönne velem, akkor vsz. szakítanék vele. De igyekezném máshogyan megoldani.

2013. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan munka lenne amivel eltudom tartani, akkor így egyeznénk meg, de ha kevés pénz lenne máshol, inkább maradnék a s*ggemen, egy jó csaj nem ér meg ennyit

21/F

2013. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elég jó kezdő fizetést ígértek...
2013. júl. 18. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem túl komoly a kapcsolat, nem vagy biztos a másikban, akkor javaslom menj dolgozni!


Én diploma után szerettem volna külföldre menni dolgozni, de nyelvtanulás céljából inkább. Csak a barátomnak volt itthon jó állása, ő nem jött volna velem, és nem akarta, hogy elmenjek.

Persze annyira nem voltam biztos benne, mert annyira nem volt jó vele. De még fiatal voltam, és nem láttam a lényeget...

Később nagyon nehezen találtam itt állást, és a nyelvtudásom is gyér... Ráadásul a barátom szivatott, hogy mért nem keresek magamnak jobb állást, nagyobb fizuért... Örültem, hogy egyáltalán volt állásom...

Jó 10 évvel később látom, hogy mennyire hasznos lett volna mennem! A barátommal szakítottam, nem lett jobb, és a munkahelyeimmel is kínlódok folyton, mert mindig megszűnik minden.

Szóval ha okosabb lettem volna, nem maradok a barátom miatt... Ma sokkal jobban élnék!


Ez csak az én példám. Kéredző, te tudod, hogy mi a célod az életben, és mennyire biztos az a párkapcsolat, stb.

2013. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!