Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leirni a problémám.

Páromnak a viselkedése nagyon zavar.Elég sokszor fordul elő,hogy lebutáz,lehülyéz,nagyképűz stb.Ma reggel kimentem a konyhában csinálni kávét.Megjegyeztem hangosan,hogy büdös van.Erre szól a 13 hónapos fiunknak:'na anyád nagyon intellingens.'Múltkor a szüleinél beszélgettünk a gyerekről,meséltem nekik,szétnéztem a neten és véleményt kértem,hogy melyik babakaja a legjobb minőségű,erre az volt a válasza:Húúú akkor én nagyon menő vagyok.

Megszerveztem a gyerekünknek az első szülinapi buliját,hogy együtt legyen a család,barátok,erre azt mondta,azért csinálom,hogy én legyek a középpontban stb.

Szerinte nem nagyon tudok főzni,mert kevés olajban sütöm a húst stb.16 éves korom óta egyedül élek,soha eddig senki nem mondott ilyet,sőt az exeim szerették a főztöm,erre azt mondta,hogy nem megsértődni kellene,hanem tanulni a dolgokból és elgondolkozni.

Rengeteg ilyen helyzet van és ezekre a dolgokra mindig az a válasz,

1:Gondolokozzak el magamon 2:Viccelt és nekem semmi humorérzékem nincs,nekem soha semmit nem lehet mondani,mert csak megsértődök.Azt azért hozzáteszem soha nem nevetve mondja ezeket a dolgokat.

Nagyon kezd lehúzni és már kezdek tényleg magamon gondolkozni,hogy valami baj van velem:(


2013. júl. 16. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jol sütöd a hust, küld vissza az anyukájához ebédelni. Valld be, hogy neked tényleg nincs humorérzéked, de ezt meg ö vegye tudomásul és ehhez tartsa magát. Világositsd fel, hogy azzal, hogy megcsinált egy gyereket még nem lett több nálad és ezzel a rabszolgájává sem tett. Ezen meg ö gondolkozzon el de alaposan és sürgösen, mert neked ebböl az "uj fiubol" kezd nagyon eleged lenni. Ha meg nem akar szexelni veled, eleinte segits magadon az ujjaiddal. Késöbb meg .....
2013. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!