Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leirni a problémám.

Páromnak a viselkedése nagyon zavar.Elég sokszor fordul elő,hogy lebutáz,lehülyéz,nagyképűz stb.Ma reggel kimentem a konyhában csinálni kávét.Megjegyeztem hangosan,hogy büdös van.Erre szól a 13 hónapos fiunknak:'na anyád nagyon intellingens.'Múltkor a szüleinél beszélgettünk a gyerekről,meséltem nekik,szétnéztem a neten és véleményt kértem,hogy melyik babakaja a legjobb minőségű,erre az volt a válasza:Húúú akkor én nagyon menő vagyok.

Megszerveztem a gyerekünknek az első szülinapi buliját,hogy együtt legyen a család,barátok,erre azt mondta,azért csinálom,hogy én legyek a középpontban stb.

Szerinte nem nagyon tudok főzni,mert kevés olajban sütöm a húst stb.16 éves korom óta egyedül élek,soha eddig senki nem mondott ilyet,sőt az exeim szerették a főztöm,erre azt mondta,hogy nem megsértődni kellene,hanem tanulni a dolgokból és elgondolkozni.

Rengeteg ilyen helyzet van és ezekre a dolgokra mindig az a válasz,

1:Gondolokozzak el magamon 2:Viccelt és nekem semmi humorérzékem nincs,nekem soha semmit nem lehet mondani,mert csak megsértődök.Azt azért hozzáteszem soha nem nevetve mondja ezeket a dolgokat.

Nagyon kezd lehúzni és már kezdek tényleg magamon gondolkozni,hogy valami baj van velem:(


2013. júl. 16. 09:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap este a gyerek neki ment nagy erővel véletlenül játék közben az ajtófélfának,hatalmas púp,kék-zöld lett,véraláfutásos,megpróbáltam neki borogatni,hideg kanalat nyomtam rá,erre azt mondta,milyen baromság amit csinálok,mert semmi értelme,vagy nem kell aggódnom,mert az tök baromság,h ettől lehet bármi baja a gyereknek,hiszen ő is betörte már a fejét 5-6 évesen és semmi baja nem lett!
2013. júl. 16. 09:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. A párod szerintem se nem szeret se nem tisztel téged.Mintha direkt ki akarna csinálni idegileg...elgondolkodnék, hogy akarok-e így élni?
2013. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt?
2013. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Veled semmi baj nincs! Az már mindegy miért szültél ilyen embernek, ezen már nem lehet változtatni! A jövőről viszont elgondolkodnék, hogyan tovább!
2013. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem veled van a baj.

Ez a vicceltem-magyarázatként pedig elég közhely, mert mindig minden vicc mögött van némi igazság, amit az érez, aki 'viccel'.

2013. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem volt mindig ilyen,de persze véleményt sűrűn mondott nekem,de kevesebbet rólam.Amióta megszületett a fiunk,azóta kezdett el 'személyeskedésbe' átmenni.

Nem merek már egyedül dönteni elég sok dologban,mert félek,rosszul döntök.Soha életemben nem voltam ilyen:(

Ha valamit elrontok számára vagy ilyesmi,azt mondja nem megsértődni kell hanem jól csinálni!

Én is pont azt mondtam neki,ő nem tisztel és nem szeret.Erre azt mondta,hogy nem igaz.

2013. júl. 16. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy alá ássa az önbizalmad! Bár már elkezdte...merj egyedül dönteni, hidd el, jól csinálod! Ne hagyd magad! Nem veled van a baj, csak vigyázz, mert szép lassan a sárba tipor, és tényleg nem tudsz majd egyedül felállni!
2013. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem hagyd el, mielőtt kikészít és megsemmisít, lezúzza a személyiséged, az önértékelésed, stb. Ráadásul csak a párod, nem is a férjed. én nem gondolkoznék, ennyi bőven elég, amit ízelítőnek leírtál, és igen, igaza van az előzőnek, nem szeret én nem tisztel. Akkor minek vele lenni? (HACSAK NEM VAGY MAZO)
2013. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Velem 15 évig csinálták ugyanezt,Az összes önbizalmat ki taposta belőlem és meg alázott léten nyomon, 1-éve külön élünk!!!És nagyon boldog vagyok a mostani párommal!!! Vond kérdőre .hogy hajlandó e-változtatni ?Ha még ezek után is te benned keresi a hibát hagyd ott mert rá mész!!! Egy életed van ,és a gyerekhez sem lesz türelmed!!!
2013. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban voltam mint te.Csak én lázadoztam és ez vitát szült.Mintha az lenne a célja, hogy egy hatalmi lépcsőt állítson fel.Ahol én vagyok a kevesebb.Utána, ha nem az volt amit ő akart akkor büntetett.Nem szólt hozzám,majd megvonta a szexet.Ez lelki terrorizálás.Két évig kínlódtam vele.Végül kidobtam!!
2013. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!