Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Dohányos melóhelyen dolgozom, és szeretnék teherbe esni..mennyire veszélyeztetné a baba egészségét, az első három hónap?A harmadik hónap után tutira kiírattatnám magam a dokival.Ha az október, november, december lenne a 3 hónap, akkor már viszonylag ablakot sem lehet nyitni, ha nem akarok megfázni.
2013. júl. 15. 14:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én minden héten feldobnám őket. Amikor a munkáltatód a 4. milliót dobja ki az ablakon akkor esetleg eszébe jutna az ,hogy mégsem kéne engedni a dohányzást bent.


Nálunk is voltak nagy dohányosok ,de egy részüket kirugták mert a főnök sem cigizik és azért napi 1 órát cigiznek+20 perc szünet azért kicsit sok... A maradék meg rájött ,hogy többet ér a munkahelye mint a cigi így nagyon keveset szívnak.

2013. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A legveszélyesebb az elsö három hónap! A fönököknek szólj, hog benn dohányoznak, ö tiltsa le. Ha nem tesz semmit, jelentsd fel öket (a kollégákat meg a fönököt is).
2013. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első három hónap a legrosszabb, én még a kávé szagát sem bírtam, hát még a dohányfüstöt, no és persze a babának sem tesz jót, ezért vagy rögtön otthon kellene maradnod, vagy megkérni őket, hogy nem dohányozzanak bent, kérdés, hogy mennyire toleránsak egy kismamával szemben.
2013. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
Miért mész abba a helységbe ahol dohányoznak? Én még olyat nem láttam, hogy vagyunk egy ZÁRT melóhelyen és ott bagózik mindenki ahol akar. Volt erre külön hely. Ha zárt akkor az, ha nyitott akkor nyitott. Ebédlőből is inkább kettő kicsi, 1 bagós, 1 nem bagós. Bocsi, de 8 munkahelyem volt, nem tudom elképzelni, hogy ne tudd elkerülni a dohányzóhelységet. Légy szíves magyarázd el! :)
2013. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
15:10 es nem mennének ki ha szépen megkérném őket, mert nagyon nagyon tapintatlanok!!!!már többször kértem őket, hogy kint dohányozzanak, de nem érdekelte őket.
2013. júl. 15. 15:29
 16/21 A kérdező kommentje:
15:17-es a főnökök is dohányoznak, kb ők dohányoznak a legjobban.
2013. júl. 15. 15:30
 17/21 A kérdező kommentje:
15:28 as! azt képzeld el, hogy mindenki ott dohányzik, ahol akar.Szerencsés vagy, hogy neked normális munkahelyeid voltak, és mégcsak hírből sem hallottál efféléről.
2013. júl. 15. 15:32
 18/21 anonim ***** válasza:
4-es! Nem 50, hanem 5 méter.
2013. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%

14-es vagyok (15:28-as)

Nekem 8 munkahelyem volt és a közmunkás főnök aki dohányzott és ivott is az se engedte meg, hogy összevissza bagózzanak a munkások. Ezért nem értem.

Mi a munkaköröd Kedves Kérdező? Hol dolgozol milyen területen, hányan vagytok egy helységben, hogy ezt ott szabad, mikor még a parlamentben sem? Teljesen igazad van, mert szerintem is felháborító ez a viselkedésforma.

24/DOHÁNYZÓ/N

2013. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kispesten dolgozom recepción, és mindenki a recepciót használja dohányzásra kijelölt helynek.
2013. júl. 15. 15:40
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!