Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Dohányos melóhelyen dolgozom, és szeretnék teherbe esni..mennyire veszélyeztetné a baba egészségét, az első három hónap?A harmadik hónap után tutira kiírattatnám magam a dokival.Ha az október, november, december lenne a 3 hónap, akkor már viszonylag ablakot sem lehet nyitni, ha nem akarok megfázni.
2013. júl. 15. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel őket ;) Nem lehet dohányozni már zárt helyen :O Melyik munkáltató engedi már ezt meg....Kijelölt helyeket kell létre hozni erre a célra :O Jah, mellesleg dohányzom!
2013. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hely ahol lehet benn cigizni?

Elvileg mindenhol tiltott zárt helyen.

2013. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Na és ha feldobom őket?Max fizetnek egy kis büntetést, de utána folytatják tovább..olyan orvos aki az első hónap után kiír olyan meg valószínűleg nincs..(?)

Már kaptak korábban büntetést, de ugyanúgy folytatták, folytatják tovább.

2013. júl. 15. 14:49
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja mindenhol tiltva van,sőt kint is csak a bejárattól 50 m-re lehet.
2013. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%

Dehogynem kiír az orvos,főképp ha ilyen a munkahely.


Második terhességemnél 6.héttől voltam otthon,akkor derült ki,hogy terhes vagyok,másnap már csak a papirokkal mentem be,mert 30-40 kilós dobozokat kellett emelgetnem,könnyitett munkát nem tudtak adni,a doki simán kiirt.

2013. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt elmondanám az orvosnak és adnék neki kis jattot, szerintem megértő lenne. Az első hónapok/hetek a legveszélyesebbek a gyerekre nézve.
2013. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az orvosnak "bizonyítani" is kell, hogy dohányos a légkör, vagy nem muszáj?Hát, nagyon remélem, hogy ha terhes leszek, ki fog írni...az első 6 hetet, meg megpróbálnám "betegállománnyal" és szabadságolással kibírni(persze onnantól, hogy megtudom esetleg a jó hírt).
2013. júl. 15. 14:57
 8/21 A kérdező kommentje:
Kb mennyi jattot kell a dokinak adni?
2013. júl. 15. 14:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvosod,nem?

Nekem elég volt panaszkodni egy sort,magától irt ki.

2013. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Ne izgulj emiatt, az utcai levegő épp úgy tele van mérgező anyagokkal és füsttel, mint egy dohányzó helység. Mint ahogy a víz is, és az élelmiszerek nagy része is tele van minden sz*rral. Nem tudom feltűnt-e, milyen sokan betegednek meg, illetve születnek betegen úgy, hogy nem is dohányoztak a közelükben... egyébként ha szépen megkéred a munkatársaidat, biztos lesznek olyan rendesek, hogy kimenjenek rágyújtani, ha egyszer terhes vagy.
2013. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!