Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy bár...

Miért nem érti meg, hogy bár elmúltam 20, de szükségem van nekem is a szórakozásra?

Figyelt kérdés

Mivel ez anonim oldal,őszinte szeretnék lenni!


33 éves férfi vagyok,van egy 5 éves kisfiunk,élettársi kapcsolatban vagyunk,nem házasok!

A párom nem érti,miért kell nekem a szórakozás?


A szórakozás nálam abból áll,hogy elmegyek heti 2-3 alkalommal a barátaimmal,munkatársaimmal,és szolidan iszogatunk,szórakozunk,eléggé kulturált környezetben.

Bevallom,igen,nem akarom hogy ő is jelen legyen,mert szinte csak férfiak vannak jelen,és vannak olyan témáink is (nem megcsalás),amik nem egy nő fülébe valók,biztos nőknél is van ilyen,mikor összeülnek.....


A másik az,hogy szükségem van egy egészséges önbizalom simogatásra is,szeretem mikor elegánsan felöltözöm,és megbámulnak a csinos nők .....ilyenkor vonzó férfinak érzem magam,és képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon.....


Ez főbenjáró bűn lenne?



2013. júl. 12. 20:08
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

na látod itt egyenjogúságról papolnak sokan :)


ő nem bír ki egy másfél órás filmet,én bírjak ki egy 3-4 órás előadást??

2013. júl. 12. 22:58
 32/39 anonim ***** válasza:

akkor ha éttermet unja: piknik valami kis eldugott helyen

wellnes nyaralás helyett

nem hiszem, hogy nincs olyan film/színdarab, amit mindketten megnéznétek

2013. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

ma 22:59


Mostanában eléggé kedvtelen,és ideges természete lett....

2013. júl. 12. 23:01
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogtalan vagy, akkor beszéld meg vele, menjetek terápiaára, ha így se működik válj el. Ha nem vagy boldogtalan, és megadtad neki szóban a 2. esélyt, akkor add meg neki a szívedben is. Az nem megoldás, hogy más nőkkel bámultatod magad. Attól nem javul a helyzet.
2013. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy ideges és kedvetlen...gyakorlatilag egyedül él a gyerekkel. Heti 2-3 alkalom, hogy szórakozni mész, az sok!!! Akkor nem kell párkapcsolatban élni, és nem kellett volna gyerek sem!

És mi az hogy ...szinte csak férfiak vannak jelen...vagy csak férfiak, vagy nem, olyan nincs, hogy szinte csak férfiak...akkor ezek szerint vannak ott nők is, ugye?

A párod helyében kipenderítenélek!

2013. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy meg akarod-e csalni vagy nem. Egy működő kapcsolatban nem igényli egyik fél sem, hogy érezze, ő még kell másoknak. Azt mondtad az a bizonyos "szálka" késztet arra, hogy elmenj szórakozni. Értsd meg, hogy ha ez a megcsalás téged 7 napból 3-szor bánt, akkor te egyáltalán nem bocsátottál meg neki. Azt döntsd el, hogy meg akarsz-e egyáltalán bocsátani? Mert, ha nem, nincs esélyetek a boldogságra. Ha szeretnél, de nem tudsz, akkor szintén nincs jövőtök. Egy gyermek akkor boldog, ha a szülei is boldogok egymással. Nem szégyen a válás sem. Példát kell mutatnotok. Ha valami elromlik, azt megpróbáljuk megjavítani. De ha nem megy, akkor nem erőltetjük, mert csak tönkretesz minket.
2013. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Csak van valami hely, ahova szívesen elmenne a társaságodban, a színházon kívül. Kiállítás, fesztivál, koncert, mit tudom én, mit szeret, vagy akár még sportolni is lehet közösen.

Nagyon úgy tűnik, hogy egyre távolodtok egymástól, a párterápia sem volt hülye ötlet, ha meg akarjátok menteni ezt a házasságot.

2013. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

ma 07:39


Igazad van....de ,"élettársi kapcsolatban vagyunk,nem házasok!"

semmi sincs az ő nevén,az öcsémmel beszéltünk erről is,miután rájöttem h megcsalt,meg azért még óvatosabb lettem( ítéljetek el,de nem akarnám h jogtalanul kisemmizzenek)

,de természetesen gyerektartást azt fizetnék rendszeresen....bár tegye szívére minden férfi a kezét,ilyenkor hányan gondolkodnak el azon,hogy lehet nem is övék a gyerek?


Nem is az,csak néha előjön bennem,hogy miért csinálta?

nem fényezem magam,de próbáltam az anyagiakon kívül a boldogságot,törődést is megadni....


szóval ezek mostanában sokszor a felszínre törnek

-miért tette?

-a másik férfit jobban kívánta e,vele jobb volt e a szex?


ez k...rva gáz,önbizalom romboló érzés....

2013. júl. 13. 14:06
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem bocsátottál meg, nem tudod túl tenni magad rajta. Ez nem baj, de akkor inkább szakítsatok.
2013. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!