Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy bár...

Miért nem érti meg, hogy bár elmúltam 20, de szükségem van nekem is a szórakozásra?

Figyelt kérdés

Mivel ez anonim oldal,őszinte szeretnék lenni!


33 éves férfi vagyok,van egy 5 éves kisfiunk,élettársi kapcsolatban vagyunk,nem házasok!

A párom nem érti,miért kell nekem a szórakozás?


A szórakozás nálam abból áll,hogy elmegyek heti 2-3 alkalommal a barátaimmal,munkatársaimmal,és szolidan iszogatunk,szórakozunk,eléggé kulturált környezetben.

Bevallom,igen,nem akarom hogy ő is jelen legyen,mert szinte csak férfiak vannak jelen,és vannak olyan témáink is (nem megcsalás),amik nem egy nő fülébe valók,biztos nőknél is van ilyen,mikor összeülnek.....


A másik az,hogy szükségem van egy egészséges önbizalom simogatásra is,szeretem mikor elegánsan felöltözöm,és megbámulnak a csinos nők .....ilyenkor vonzó férfinak érzem magam,és képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon.....


Ez főbenjáró bűn lenne?



2013. júl. 12. 20:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%

9: nem kell hozzá 20 évet várni, elég 12-t, aztán pisloghat mint a volt férjem, amikor a gyereke egy laza mozdulattal kinyomja a skypeon, mert a haverjával beszélgetne inkább. Aztán nézhet ő is meglepetten, hogy " de X fontosabb, mint apuci?????" Csak annyit mondtam neki, hogy elkéstél, nem most kell a gyerekkel jópofizni...

Pedig szóltam neki, amikor egyszer mondta, hogy nem jön a gyerekért mert fáradt, akkor megmondtam, hogy remélem ha majd ül egyedül az öregek otthonában és felhívja a gyerekeit, hogy látogassák már meg, akkor megmondják, hogy nem , mert fáradtak, nem érnek rá...

2013. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
76%
Fogadjunk, hogy a párod nem mehet el sehová, csak te élvezheted az életet. Ő meg rabszolguljon otthon, mi?
2013. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
76%
Szerencséd, hogy ilyen párod van, más kidobott volna a pi.ba.
2013. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%
Hehe. Bezzeg ha az asszony járna el heti 3szor, mert élvezi, hogy más pasik megnézik, akkor a világ legnagyobb qrvája lenne! :) Te meg a szegény sorsú papucsférj.
2013. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Nem főben járó bűn, de heti egy alkalom mért nem elég? Egy hétvégi nap kirúgnál a hámból, a többi nap meg otthon lennél. Mondjuk játszhatnál a gyerekkel. Kell mindenkinek a szórakozás, de családod is van. És valószínűleg nem sokat láthatnak téged. Egy előnye van: nem unnak rád otthon. :)
2013. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne csodálkozzon a kérdező, ha egyszer egy ilyen kiruccanása alatt az asszonynak otthon nem csak az önbizalmát simogatja meg valaki.
2013. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező miért nem válaszol arra a kérdésre, hogy a barátnője is elmehet-e 2-3 estére, amikor ő vigyáz a gyerekre? Mert ha igen, akkor nem sok, de ha nem akkor bizony sok. Azért nem érti meg, mert ez nem normális, ha csak nélküle érzed jó magad.
2013. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos elment iszogatni, meg növelni az önbizalmát!
2013. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a szórakozással van baj.... Azzal, hogy ezt iszonyatosan gyakran teszed.. HETI 3? na nemár :D Havi három, esetleg annyi kijárna... És ennyi bőven a feleségednek is. Önző, és buta ember vagy.
2013. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most még nem, de nemsokára megfogod csalni őt, ha neked ez olyan fontos, hogy idegen nők nézzenek és elfelejtsd a családod. Egyébként én kiakadnék a heti 3 alkalomtól, a többihez, hozzá se szólok. A 3 éves fiam alig várja, hogy az apja hazajöjjön és játszanak egyet. A párom is velünk szeret lenni szerencsére és van önbizalma, hogy ne páváskodjon más nők előtt. Szerintem szánalmas vagy, ahelyett, hogy a családodra fordItanád az időt, idegen nők reakciója a fontos neked.
2013. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!