Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy bár...

Miért nem érti meg, hogy bár elmúltam 20, de szükségem van nekem is a szórakozásra?

Figyelt kérdés

Mivel ez anonim oldal,őszinte szeretnék lenni!


33 éves férfi vagyok,van egy 5 éves kisfiunk,élettársi kapcsolatban vagyunk,nem házasok!

A párom nem érti,miért kell nekem a szórakozás?


A szórakozás nálam abból áll,hogy elmegyek heti 2-3 alkalommal a barátaimmal,munkatársaimmal,és szolidan iszogatunk,szórakozunk,eléggé kulturált környezetben.

Bevallom,igen,nem akarom hogy ő is jelen legyen,mert szinte csak férfiak vannak jelen,és vannak olyan témáink is (nem megcsalás),amik nem egy nő fülébe valók,biztos nőknél is van ilyen,mikor összeülnek.....


A másik az,hogy szükségem van egy egészséges önbizalom simogatásra is,szeretem mikor elegánsan felöltözöm,és megbámulnak a csinos nők .....ilyenkor vonzó férfinak érzem magam,és képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon.....


Ez főbenjáró bűn lenne?



2013. júl. 12. 20:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább egy pszichiáterrel kellene beszélgetned erről heti 2-3 alkalommal, hogy miért kellenek Neked ezek a kiruccanások, na meg az idegen női pillantások.

Egy családos embernek be kell látnia, hogy elmúltak azok az idők, amikor még szingli volt és csinos nőkkel flörtölt.

Szerintem Te nem csak erre vágysz, a legelső adandó alkalommal meg is döntenél egy csinos csajt!

Hál Istennek, hogy nem az én párom vagy!

2013. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ítélkezéseket,nem mentem el sehová....csak nem voltam egész idő alatt itt....jó mobilról elolvasgattam a válaszokat,de íni nem szeretek,körülményesebb....


A párom 2 éve megcsalt,1 éven át veszekedtünk,vitáztunk,de szeretem,így megbocsájtottam neki,kibékültem,van egy gyermekem,nem akarom hanyagolni,őt nagyon szeretem,de néha még előjön a múlt,és olyankor úgy érzem mennem kell otthonról....muszáj máshol lennem....

2013. júl. 12. 22:43
 23/39 anonim ***** válasza:
Talán azért csalt meg, mert sosem voltál otthon?
2013. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Azért h nincs önbizalmam,valamilyen szinten az ő hibája,hisz míg nem tudtam a félrelépésről,jó volt a szex,mint megbeszéltük,neki sem ezzel volt gondja,hanem (elmondása szerint)egy régi ismerősről volt szó,aki iránt csak egy ideiglenes fellángolást érzett,de azt mondja mindent megbánt,visszacsinálná,egyetlen egyszer történt meg....kapott tőlem egy 2. esélyt,de bennem van még ez a szálka....komolyan nem megcsalni akarom,csak érezni h van még nő,akinek kellenék/tetszenék....
2013. júl. 12. 22:46
 25/39 A kérdező kommentje:

2 éve történt a megcsalás,de igazad van!ritkán voltam otthon!


dolgoztam,+ másodállást vállaltam,mikor megszületett a gyermekünk,ő virágüzletben dolgozik péntekig,napi 6 órát,én van hogy szombaton is dolgoztam,míg 2 állásom volt.....

2013. júl. 12. 22:48
 26/39 anonim ***** válasza:
95%
Így csak más karjaiba fog menekülni... Hogy az első megcsalásban mennyire voltál hibás azt nem tudom, de ha most félrelép, az már a te hibád lesz.
2013. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

most úgy érzem,én is élni akarok,mint mondtam csajok is szoktak csajos összejöveteleket tartani,ez alól ő sem kivétel,ő minden 2. 3. napon találkozgat a barátnőivel....fagyizás,beszélgetés,koktélozás,vásárolgatások......stb.

De ő meg is teheti,csak péntekig dolgozik,és csak 6 órát....

2013. júl. 12. 22:50
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
és együtt csináltok programot?
2013. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

ma 22:51


mozizni nem szeret,arra hivatkozik,hogy a mostani filmek,amiket játszanak,nem tetszenek neki.....színházat szereti,azt meg én nem....nem vagyok műveletlen,de nem köt le....


vacsorázni nagyon sokat eljártunk,azt már unja,utazni nem szeret,csak külföldre....azt egy évben 1x tehetjük meg....

2013. júl. 12. 22:54
 30/39 anonim ***** válasza:
79%
letöltesz régi filmeket, a színházat meg néha kibírhatod
2013. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!