Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy bár...

Miért nem érti meg, hogy bár elmúltam 20, de szükségem van nekem is a szórakozásra?

Figyelt kérdés

Mivel ez anonim oldal,őszinte szeretnék lenni!


33 éves férfi vagyok,van egy 5 éves kisfiunk,élettársi kapcsolatban vagyunk,nem házasok!

A párom nem érti,miért kell nekem a szórakozás?


A szórakozás nálam abból áll,hogy elmegyek heti 2-3 alkalommal a barátaimmal,munkatársaimmal,és szolidan iszogatunk,szórakozunk,eléggé kulturált környezetben.

Bevallom,igen,nem akarom hogy ő is jelen legyen,mert szinte csak férfiak vannak jelen,és vannak olyan témáink is (nem megcsalás),amik nem egy nő fülébe valók,biztos nőknél is van ilyen,mikor összeülnek.....


A másik az,hogy szükségem van egy egészséges önbizalom simogatásra is,szeretem mikor elegánsan felöltözöm,és megbámulnak a csinos nők .....ilyenkor vonzó férfinak érzem magam,és képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon.....


Ez főbenjáró bűn lenne?



2013. júl. 12. 20:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon - ez k.gáz!

Jó te elmész heti 3×, a párod is elmehet és ellátod a gyereket?

2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Heti 2-3 alkalom az nem lehet igény. Az sok, jóval a normális felett van.
2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Sok oka lehet, miért nem érti meg. Talán féltékeny. Ha neki is így megmondod, hogy néha elfelejted hogy asszony és gyerek vár otthon, talán felvetődik benne hogy meddig tart ez az "amnézia"? Amíg továbbmegy a nő, vagy amíg meg nem kapod?


A másik: ő is el tud menni heti 2-3x szórakozni? Vagy neki nincs erre szüksége, hiszen ő nő, anya, ez csak egy férfinak jár?

2013. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

ma 20:10


Mint mondtam,őszintén le akarom írni mi bánt....a másik:


Nem általánosságban felejtem el,hanem akkor abban a pillanatban,mikor jól akarom érezni magam!


Elnézést kérek,ha bután fogalmaztam!

2013. júl. 12. 20:11
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Jó, de ő is elmehet? Vagy neki csak a gyerek a feladata? És ketten mentek vhova?
2013. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%

".ilyenkor vonzó férfinak érzem magam,és képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon..... "

Tudod, az a gond, hogy így érzel, hogy ez kell neked, a feleséged már nem adja meg azt az érzést, hogy vonzó férfi vagy, és hogy el AKAROD felejteni, hogy asszony és gyerek vár. Nem, ez nem bűn, ez egy lelki arculcsapás a párodnak, ha sejti.

Egyébként e heti 2-3 alkalom mellett, amikor nem a barátaiddal mész el, mi történik? Otthon ülés és tévézés? Mert ha a családoddal is csinálsz heti 2-3 alkalommal közös programot, és ebben egy olyan is szerepel, amikor csak kettesben vagytok az asszonnyal, akkor szerintem jobban tolerálható az egyéb szórakozási igényed.

2013. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz, de akkor minek csináltál gyereket?

heti 2-3 este sok, eközben rá hárul minden. Neki van heti 2-3 szabad estéje, amikor nem a gyerekkel foglalkozik, hanem barátnőzik és kávézgat, továbbá csinosan felöltözve végiglejt és élvezi, hogy megbámulják a férfiak? Te is megadod neki ugyanazt amit elvársz tőle?

2013. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%
Én pl. biztos, hogy nem vállaltam volna gyereket olyannal, aki hetente 3-szor el akar menni szórakozni. Nem tartanám vissza, mert annak semmi értelme, hogy kényszerből, duzzogva üljön itthon, de nem kötném vele össze az életem. Szerintem ez nemcsak nekem sok, hanem általában is. Persze biztosan van olyan kapcsolat, ahol ez működik, hogy 3 nap az egyik, 3 nap a másik megy el szórakozni és 1 estét töltenek közösen, de én erre nem vágynék.
2013. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%

egy családos embernél sztem a heti 2-3 baromi sok. azt mondom heti 1 még oké, lehet ő is menne csajos programra, addig a kicsi a nagyinál elvan.

na de ennyi még egy fiatal, gyermektelen párnál is sok, pláne ha már nem egyetemisták, hanem dolgozók.

hogy tudsz így a munkahelyeden teljesíteni, ha minden este kódorogsz a haverjaiddal? nem lenne jobb inkább mesét olvasni ehelyett a kisfiadnak? nagyon hamar felnő ám, 20 évesen már nem fogja igényelni hogy jóéjt puszit adj neki, míg a haverokkal akár 50 éves korodban is be lehet ülni sörözgetni.

2013. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

"ilyenkor vonzó férfinak érzem magam,és képes vagyok elfelejteni,hogy asszony,és gyerek vár otthon..... "


Minek kellett neked család most őszIntén. Ha neked heti 3 alkalommal erre szükséged van, akkor inkább maradtál volna egyedül.Elég önbizalom hiányos lehetsz, ha ennyi idősen idegen nők pillantásai kellenek neked.

2013. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!