Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyáéknak,...

Hogy mondjam el anyáéknak, hogy már nem szeretem az edzéseket?

Figyelt kérdés

Sajnos új helyre kerültem és itt nem szeretem az adott sportot, nem szeretem az edző hozzáállását, sem azt, ahogy edz minket. Az édesapám maga is ezzel foglalkozott, így nem szeretnék csalódást okozni neki, ha abbahagynám. Ha nem hagyom abba, akkor egy számomra igen fontos lehetőséget vesz el. A régi helyen imádtam az edzést, de az itt, ahol most vagyok ki nem állhatom. Már úgy kezdődik a reggelem, hogy ajj megint edzésre kell menni... :( Segítenétek, hogy hogy tálaljam ezt az édesapámnak?

Egy igen szomorú 16 éves fiú


2013. júl. 11. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem,úgy ahogy ezt itt leírtad!

Nem szeretnél csalódást okozni,de gyomorideggel mész edzésre ezért meg ezért

2013. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és mond neki hogy beszélni szeretnél vele és szeretnéd ha végighallgatna. Mond hogy szereted ezt a sportot,de itt ahol most edzel,ide nem szeretsz járni.

Úgy vettem ki abból amit írsz hogyha a régi helyeden edzenél nem lenne ellenvetésed.Szóval nincs akkora baj mert magát amit sportolsz szereted. Amúgy edzője és csapat válogatja,ugyanis nem mindegy hogy egy jó társaságban edzel vagy egy helyen ahol semmi sem jó.Ne hagyd hogy elvegye a kedved.Amúgy nem kell ahhoz rossznak lenni a helynek h megund. Én 20 éve edzek ugyanott,de Nekem is vannak holtpontjaim mikor semmi kedvem menni,de egy pár edzés kihagyás vagy kis pihenés szokott segíteni azon hogy ne sokallj be.Mindenképp tedd hozzá hogy nem a sporttal van problémád,remélhetőleg megértő lesz.

2013. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd el őszintén.

Azon a helyen, ahol most vagy, nincs lehetőséged más edzőhöz járni esetleg?

2013. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs másik lehetőség sajnos... Vissza pedig nem mehetek, ugyanis elköltöztünk a városból. Biztos megértő lesz, tehát nem az a fajta, hogyha én azt mondom, hogy edz akkor muszáj edzenem, csak tudom, hogy rosszul esne neki. :(
2013. júl. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!