Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a rossz...

Hogyan mondjam el a rossz jegyet anyáéknak?

Figyelt kérdés
Múltkor kémiából témazárót írtunk és nem sikerült túl jól (2 lett),nem nagyon értettem a számítások meg szinte semmit.Ez volt az egyik.A másik meg,hogy a földrajz dolgozatom sem lett túl jó,arra nem bírtam felkészülni mert azon a napon volt amikor a töri témazáró is(szintén 2-es).Reggel úgy ahogy meg bírtam tanulni de összekevertem a dolgokat.Nem vagyok rossz tanuló.Anyáék nagyon megértőek de félek elmondani.Annyira bűntudatom van,hogy már kitakarítottam az egész házat és még sütit is csináltam hátha nem fognak annyira haragudni.Lécci segítsetek!

2013. márc. 14. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
én azt mondanám a helyükben, hogy ma takarítás és sütés helyett is tanulhattál volna, ha már ilyen trehány voltál ... "Reggel úgy ahogy meg bírtam tanulni " - na ez az ... reggel
2013. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ülj le velük és szépen nyugodtan beszéljétek meg.

mondd nekik hogy ne haragudj te mindent megtettél és jobb dolgozatot akartál, de nem ment. :(

(személyes tapasztalat)


én is 3-asra állok matekból és még csak 5 osztályos vagyok. :(



11/L

2013. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el nekik így,ahogy ezt ide leírtad...megfogják érteni,persze ki fognak akadni, de nem haragudhatnak rád ökökké...velem is volt már ilyen..legegyszerűbb hogyha egynesen elmondod mindenféle körítés nélkül..
2013. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ÍGY ahogy ide írted. Nem értetted, nem tudtál megfelelően készülni kiegészítve annyival, h kijavítod, készülsz, felelsz egyet önként és ennyi. Nincs ebben semmi félnivaló, ha elmondtad majd rájösz. Megkönnyebbülsz és majd tanulsz!
2013. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom
2013. márc. 14. 16:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen mond el nekik minél hamarább a dolgot őszintén.

Úgy is túl kell rajta esni, csak bátorság!

Minél tovább húzod-halasztod, annál rosszabb lesz.


És ígérd meg, hogy igyekezni fogsz kijavítani a most becsúszott rossz jegyeket.

2013. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy nem érted a tananyagot, és segítségre lenne szükséged, hogy ki tudd javítani. Lehet így könnyebb lenne, ha apud vagy anyud elmagyarázná még egyszer, nem?
2013. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2013. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elmondtam.Természetesen nem örültek neki,de azért nem volt olyan vészes.Mondták,hogy majd muszáj kijavítanom.Köszönöm mindenkinek a segítséget,nagyon aranyosak voltatok! :) most kicsit megkönnyebbültem,hogy elmondtam és már most elkezdek tanulni
2013. márc. 14. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:

:D


Én is így voltam a kémiával. Az elején nekem még ment, de tavaly azért küzdöttem, hogy ne legyek 3-mas. A képletekkel, számolásokkal tele volt a hócipőm. Még jó hogy már nincs idén kémiám.

Ráadásul egy felesleges tantárgy (már akinek).

2013. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!